Radomiak Radom - Odra Opole (relacja LIVE)

0:0

90+4'

KONIEC MECZU. Bezbramkowy remis Radomiaka w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek Fortuna 1 Ligi

90'

Doliczone co najmniej cztery minuty

90'

Błyskawiczna odpowiedź Odry! Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony boiska. Piłka wybita przez Misztę trafia przed pole karne do Mikinica, ten groźnie uderza po ziemi, bramkarz Radomiaka paruje do boku i w dobrej sytuacji nie trafia Skrzypczak

88'

Czy Radomiak będzie miał jeszcze lepszą okazję w tym meczu?! Nieprawdopodobne, że to nie wpadło! Mikita uruchomił Fundambu, ten dograł w pole karne, w piłkę nie trafił jeden z defensorów Odry, ta wpadła pod nogi Sokoła, który... nie trafił w bramkę z sześciu metrów

85'

Kolejny rożny, kolejne dośrodkowanie Lewandowskiego i niecelne uderzenie głową Abramowicza

85'

Dwa dośrodkowania Lewandowskiego i w obu przypadkach górą defensorzy Odry

82'

Fundambu na lewą stronę do Mikity, ten uderzył, ale tylko w boczną siatkę

82'

Fundambu za Karwota (Radomiak)

80'

Czyżycki pognał prawą flanką, ale w porę jednak jego strzał został zablokowany przez Cichockiego

79'

Skrzypczak za Piecha (Odra)

77'

Karwot wrzuca piłkę w pole karne, Michalski zgrywa do środka, ale Sokół fauluje w ataku

75'

Piłka po wybiciu Kamińskiego trafiła na... dach stadionu przy Narutowicza

72'

Odra trochę częściej gości pod polem karnym "Zielonych" niż w pierwszej połowie, ale też bez efektów

71'

Sokół za Górskiego (Radomiak)

68'

Niziołek za Boneckiego (Odra)

Cżyżycki (Odra)

65'

Uderzenie Górskiego z dystansu i słupek ratuje Odrę!

64'

Obraz gry za bardzo nie zmienił się w stosunku do pierwszej połowy. Dalej mało konkretów

61'

Abramowicz dośrodkowuje, wydawało się, że Kuchta spokojnie złapie piłkę, ale... miał problemy i Radomiak ma rzut rożny. Po nim jednak bez zagrożenia ze strony "Zielonych"

Lewandowski (Radomiak)

58'

Niezła akcja Radomiaka. Podanie na prawą stronę do Makowskiego, ten do Górskiego, który wycofał przed pole karne do Mikity. Uderzenie tego ostatniego jednak zablokowane

57'

Pierwsza zmiana w Odrze. Czernysz za Tabisia

54'

Mikita "zawiesił" piłkę w polu karnym, ale nikt nie zamykał tej akcji i tylko rzut rożny dla Radomiaka

53'

Podanie z głębi pola do Mikinica. Ponownie jednak zbyt mocne i łapie Miszta

51'

Dośrodkowanie z narożnika boiska i faul w ofensywie Radomiaka

50'

Strzał Górskiego zablokowany i kolejny korner w tym meczu

Brazylijczyk otrzymał żółtą kartkę za... zdjęcie koszulki przed zejściem z boiska

46'

Pierwsza zmiana. Lewandowski za Leandro

46'

Drugą połowę Piech rozpoczyna od niecelnego strzału z dystansu

46'

GRAMY!

45'

Koniec pierwszej połowy

43'

Karwot dogrywa... no właśnie niezbyt wiadomo do kogo

39'

Ładne podanie Leandro do Makowskiego w pole karne. Piłka jednak po jego strzale ląduje tylko w  bocznej siatce

36'

Czyżycki po ziemi do Mikinica. Pomysł dobry, gorzej z wykonaniem, bo podanie zbyt mocne i łapie piłkę Miszta. Jedna z niewielu akcji Odry po ataku pozycyjnym jak dotąd

32'

Jakubik zamykał akcję z prawej strony, wstrzelił piłkę w pole karne. Mocno, ale też bardzo niecelnie

31'

Po drugiej stronie strzał oddaje Piech. Piłka jednak ledwo dotoczyła się do Miszty

30'

Leandro indywidualnie, zbiegł z narożnika pola karnego, oddał strzał... ale baaaardzo niecelny

29'

Świdzikowski głową po dośrodkowaniu i mamy kolejny w tym meczu rzut rożny

28'

Ładna akcja "Zielonych"! Abramowicz lewym skrzydłem, podaje w pole karne do Mikity, ten strzela i trafia w obrońcę. Radomianie domagają się karnego za zagranie ręką, ale nie ma o tym mowy

26'

Gdyby policzyć czas spędzony przy piłce przez obie drużyny, to Radomiak powinien mieć jakieś 65-70%

23'

Radomiak wychodził z kontrą, ale Makowski zbyt mocno podaje do Jakubika

23'

Niepewny jest na razie Miszta. Wcześniej dość niepewnie wykopywał piłkę, minął się przy dośrodkowaniu. Teraz też nie złapał futbolówki po centrze

21'

Poziom meczu na razie nie zachwyca, ale nie powinno to nadmiernie dziwić. Atmosfera też sparingowa ze względu na puste trybuny. Dziwnie...

17'

Makowski ustawił sobie piłkę na 30 metrze, miał sporo miejsca, przymierzył pod poprzeczkę i... świetnie broni Kuchta!

15'

Groźnie pod bramką "Zielonych"! Dośrodkowanie Janusa w pole karne, jeden z zawodników Odry uderzył i świetnie broni Miszta! Sędzia jednak odgwizdał wcześniej faul w ofensywie

14'

Inicjatywa jak na razie zdecydowanie po stronie Radomiaka, ale brakuje konkretów

12'

Abramowicz próbowal dogrywać po ziemi z lewego skrzydła, ale znów skuteczna interwencja gości

10'

Leandro z ostrego kąta próbował uderzać, ale piłka zatrzymała się na jednym z defensorów Odry

9'

Kolejny faul na wysokości pola karnego. Leży Górski. Szansa dla "Zielonych"

8'

Centra Winiarczyka z lewego skrzydła, Miszta mija się z futbolówką, ale nikt nie zamykał tej akcji. Bez zagrożenia więc

6'

Ostre wejście jednego z zawodników Odry i rzut wolny na 40 metrze dla Radomiaka. Nic z niego jednak nie wynikło

3'

Leandro do Makowskiego, ten wbiega w pole karne, oddaje strzał... ale nie był on ani mocny, ani celny

1'

Piłka od razu w pole karne gości, ale wyłapuje ją Kuchta

1'