(2:0)

platinium sponsor

KONIEC MECZU! Pewne trzy punkty

Strzał z dystansu Drewniaka. Słaby i bardzo niecelny

3 minuty. O tyle dłużej potrwa mecz

Maurides - Sokół

86'

Mogło być 3:2. Gąska dośrodkował na głowę Banaszaka, ale ten nie trafił z bliska!

83'

Źle przyjął piłkę Rondon, który wychodził sam na sam. Szkoda tego techniczego błędu

Były pomocnik Radomiaka trafia do bramki Zielonych. Precyzyjna główka i bez szans Majchrowicz

82'

Gąska

78'

Śpiączka - Banaszak

74'

Tuż przed zejściem efektowny strzał Machado, ale kapitalna parada Gostomskiego. Mogło być 4:0

Owacje na stojąco. Zmiany w Radomiaku: Machado - Rhuan, Leandro - ROndon

Spiker podał frekwencje - 3853 widzów

67'

Dobrze funkcjonuj dziś także defensywa radomian. Górnik wciąż bez celnego strzału

Strzelał Maurides, ale jego uderzenie zablokowane. Będzie róg

Kapitalna asysta do Machado. Ten wychodzi sam na sam z Gostomskim i na raty umieszcza piłkę w siatce!

60'

Machado

58'

Krykun a za niego Mak

Krykun

55'

Strzelał naciskany przez obrońcę Angielski, ale bardzo niecelnie

53'

Głową uderzał Jakubik, ale obok bramki

Korner dla Zielonych

Było 80:73

Spójnia pokonała HydroTruck i przerwała zwycięską passę radomian

50'

Leandro do Śpiączki, a ten tuż obok słupka. Górnik śmielej atakuje, ale wciąż pozostaje bez celnego strzału na bramkę.

Kuźma rozpoczął 2. połowę

Dwie zmiany w Górniku. Serrano i Tymosiak opuścili plac gry , a na nim zameldowali się: Damian Gąska i Szymon Drewniak

W przerwie miła uroczystość. Kibic Radomiaka Radosław oświadczył się Joli, a ta powiedziała - TAK!!!

Tymczasem po 3. kwartach Spójnia przegrywa z HydroTruckiem 55:59

Koniec 1. połowy

Do regulaminowego czas gry sędzia doliczył 60 sekund!

Co ciekawe Radomiak oddał w 1. połowie dwa celne strzały!

41'

Kąśliwy strzał Machado, ale wyciągnął się niczym struna Gostomski i wybił na róg

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i tym razem głową piłkę uderzał Maurides. Ta odbiła się od słupka i interweniował Gostomski. Bramkarz wybił ją na róg, ale sędzia ponownie poprosił o VAR. Ten pokazał, że piłka wcześniej całym obwodem przeszła linię bramkową!

37'

Maurides!!!

Radomiak będzie wykonywał rzut rożny

35'

Uderzał zza pola karnego Janusz Gol, ale wysoko ponad poprzeczkę

33'

Abramowicz powrócił na murawę

32

Pajnowski przed szansą doprowadzenia do remisu, ale i tak był na spalonym

Rzut wolny wykonywać będzie Górnik

Leży Abramowicz, potrzebna jest pomoc

25'

Angielski wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył ponad nim. Piłka odbiła się od poprzeczki i niesiona wiatrem wpadła obok słupka do bramki!

Angielski!!!

Od kilku miunt gra toczy się środku boiska!

Posiadanie piłki 55% - 45%

19'

Machado wpadł w pole karne, ale jego strzał lewą nogą okazał się niedokładny

16'

Nieudane dośrodkowanie Leandro i piłka poza boiskiem

Tymczasem zakończyła się pierwsza połowa meczu ENerga Basket Ligi. Spójnia Stargard 37:41 przegrywa z HydroTruckiem

10'

Nascimento dośrodkował w pole karne, ale do piłki nie doszedł Angielski

9'

Z dystansu uderzał Tymon Tymosiak, ale bardzo niecelnie i lekko

8'

Po raz kolejny Abramowicz, ale teraz piąstkuje Gostomski

6'

Groźnie pod bramką Górnika! Dośrodkowanie piłki z lewej strony przez Abramowicza, ale nie dopada do niej Angielski

3'

Obie drużyny bez strzału na bramkę

Póki co za Bartosza Śpiączkę - najgroźniejszego strzelca Górnika odpowiedzialny jest Raphael Rossi. Obrońca biega za nim niczym cień

Górnik rozpoczyna

Wzmaga się doping kibiców

Górnik dziś na czarno, a Radomiak w jednolitych białych strojach

Sędzią zawodów jest Łukasz Kuźma z Białegostoku

Górnik: Gostomski (C) – Rymaniak, Midzierski, Pajnowski, Leândro – Gol – Tymosiak, Wędrychowski, Serrano, Krykun – Śpiączka.

Skład Radomiaka: Majchrowicz – Jakubik, Rossi, Cichocki, D. Abramowicz – Leandro Pereira (C), Matos, Nascimento, L. Machado – Angielski, Maurides.