Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne

Pracownik produkcji - Niemcy

Zakończenie: 2021-06-06 10:11

Lublin

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

aPracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h! – Niemcy

Możliwość wyjazdu samemu, w parze lub ze znajomymi!

Miejsce pracy Haren (Ems)/Wietze

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
    • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
    • Odważanie produktów
    • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz! Boisz się ewentualnych obostrzeń?W razie wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu się i przekraczaniu granicy otrzymasz przepustkę jako pracownik firmy niezbędnej do utrzymania systemu!
    • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 € brutto/h!
    • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 61 € za tydzień – Przez pierwsze 5 dni kwarantanny po przyjeździe zakwaterowanie jest za darmo!
    • Testy na koronawirusa – Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
    • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
    • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
    • Tanie obiady w stołówce zakładowej
    • Bezpłatną odzież roboczą
    • Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
    • Wytrzymałość fizyczna
    • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
    • Gotowość do pracy dwuzmianowej
    • Mile widziany własny samochód

Concept Plus Lublin

Zainteresowane osoby, proszę o wysyłanie CV na adres mailowy.

Mail: kk@cp-personal.com

Tel: +48 505 865 179

103 odwiedzin