Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Praca szuka dobrych ludzi

Centrum Zaopatrzenia Energetyki Eltast to wiodąca w Polsce firma zajmująca się modernizacją oświetlenia ulicznego. Na swoim koncie mamy już wymienione ponad 300 000 opraw w całej Polsce.  Obecnie realizujemy kilkanaście projektów modernizacyjnych na terenie całego kraju.

Poszukujemy do pracy na stanowiska:

Kierownik robót elektrycznych

OPIS STANOWISKA:

• Kierowanie robotami modernizacji oświetlenia ulicznego
• Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP
• Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych
• Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
• Tworzenie harmonogramów realizacji robót elektrycznych oraz kontrola wykonanych prac
• Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót
• Nadzór nad podwykonawcami
• Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców
• Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót
• Gotowość do częstych podróży służbowych i pracy w delegacji

WYMAGANIA:

• Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych
• Znajomość przepisów prawa budowlanego
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
• Doświadczenie w zakresie realizacji sieci elektroenergetycznych i oświetleniowych
• Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy
• Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
• Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
• Zdyscyplinowanie i dokładność wykonywanych czynności
• Bardzo dobra komunikacja z zespołem

OFERUJEMY:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+

• Udział w ciekawych projektach
• Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej umowy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system nagród
• Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy, telefon, laptop
• Dla pracowników zamiejscowych możliwość zakwaterowania

 Województwa: mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie

Koordynator ds. Logistyki

OCZEKUJEMY:

• Zdolności organizacyjne i negocjacyjne
• Odpowiedzialność za przygotowanie bazy magazynów tymczasowych i zakwaterowania
• Odpowiedzialność za przyjęcie dostaw materiałów na plac budowy
• Koordynacja przeglądów i napraw środków transportu i parku maszynowego
• Wymagane prawo jazdy kategorii B (mile widziane kat C i uprawnienia na podnośnik)

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Motywujący System nagród
• Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Elektromonter

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych i kablowych
• AKTUALNA GRUPA SEP
• Mile widziane uprawnienia PPN (praca pod napięciem) oraz na podnośnik
• Prawo jazdy
• Gotowość do pracy w delegacji

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie 4000-5000 netto
• Możliwość zakwaterowania dla pracowników zamiejscowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: sekretariat@eltast.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez C.Z.E ELTAST sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest C.Z.E ELTAST sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu przy ul. Toruńskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy