Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Samobójstwo 12-latki z Kozienic. Prokuratura wszczęła śledztwo

Samobójstwo 12-latki z Kozienic. Prokuratura wszczęła śledztwo
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

28 września Prokuratura Rejonowa w Kozienicach wszczęła śledztwo w związku ze śmiercią 12-latki z Kozienic. Śledztwo jest prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Dodatkowo badane są okoliczności dotyczące tego, czy małoletnia nie została przez kogoś nakłoniona do targnięcia się na własne życie. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

- Na miejscu zdarzenia prokurator zabezpieczył telefon i laptop dziewczynki. Zostaną zbadane dane zawarte na tych nośnikach. Być może dadzą odpowiedź na temat motywu jaki przyświecał dziewczynce - mówi Beata Galas, rzecznik radomskiej prokuratury - Czynności trwają intensywnie, jednak nie wszystkie możemy na tę chwilę wykonać z uwagi na okoliczności zdarzenia, ponieważ najbliżsi członkowie rodziny nie są w tej chwili w stanie uczestniczyć w czynnościach procesowych -dodaje rzecznik. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Katarzyna Kurek fot.czd

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Marcin 85 188.146.107.*** 2020-10-05 00:12
    Czytam te komentarze i mam pytanie do ludzi którzy mają dzieci i tylko do tych ponieważ, uważam że Ci bezdzietni w tych kwestiach nie mają prawa głosu bo g*wno wiedzą. Czy Wy jak chodziliście do szkoły to mieliście lepiej niż mają teraz? Była tolerancja, brak przemocy itp? Sam mam dwójkę dzieci i jestem przerażony tym co obserwuję. My jako rodzice chcemy dzieci chować pod kloszem, często mają wszystko a i tak jest źle, później nawet najmniejszy problem urasta do rangi tragedii. Kiedyś musiałeś sobie radzić, czy byłeś biedny, bogaty, brzydki lub ze wsi musiałeś zacisnąć zęby i żyć. Kto się tym wtedy przejmował, jacy psychologowie była pani woźna żeby zasunąć kopa i pielęgniarka aby zatamować krwawienie z wargi bo bójce i to wszystko. Oczywiście nie twierdzę że te czasy były super ale przygotowywało to do życia w dżungli, jakim jest życie. Współczuję niesamowicie rodzicom tej dziewczynki bo sam mam dziecko w tym wieku, nie wiem i nie chce wiedzieć co było motywem tej decyzji ale mój wpis jest odpowiedzią i pytaniem na komentarze obwiniające nauczycieli szkołę itp. Co by nie zrobić to w każdym aspekcie wszystko idzie w złym kierunku. Być może jak to kiedyś usłyszałem od jednego starszego Pana że : g*wno prawda że kiedyś było lepiej., kiedyś byliśmy młodsi i nikt nam tego nie zwróci. Być może nie rozumiemy tego świata.....
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ag 188.146.99.*** 2020-10-05 14:16
      Przód w szkole była zawsze. Teraz siła jej rażenia jest większa poprzez FB i internet w ogóle.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.172.233.*** 2020-10-02 11:58
    Tak naprawdę to nauczyciel wcale nie broni ucznia najsłabszego, jak by mógł to by go zakopał pod ziemię , tylko wzywa rodzica bo się nie uczy, wstyd i hańba w polskiej edukacji
    • 69%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-02 15:49
      Nie każde dziecko musi mieć 5 i 6. Najgorsze to jest to, że na to jest ciśnienie. A przecież są dzieci z problemami, które nie są w stanie mieć samych 5 i 6. Ale zamiast to zrozumieć to lepiej wezwać rodzica bo przecież rodzic wywrze presję na dziecko i nauczyciel wtedy jest zadowolony bo "zrobił swoje". Ale nie myśli jak się czuje poźniej dziecko bo to już nie jego sprawa co się dzieje poza szkołą. Zresztą niektorych to i w szkole nie interesuje.
      • 73%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 5.172.233.*** 2020-10-02 20:47
      Bo tak właśnie jest,jak słabszy uczeń nie rozumie zadania ,a nauczyciel każe mu robić nie tłumacząc mu tylko wstawia pałę i wpisuje uwagę że nie robi na lekcji,
      • 74%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.194.226.*** 2020-10-03 00:05
      mam 2 dzieci które chodziły do tej szkoły,Było żle.Ale Chwała Bogu skończyli.I pokończyli studia BEZ ZADNYCH KOREPETYCJI!!!.Nigdy nie wysłaam dziecka na żadne korepetycjie.Ani w podstawówce ani w gimnazjum.Mam magistrów inżynierów
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 11:07
      Gratuluję wykształconych dzieci. Ale te które skończyły zawodowe też są wartościowe. Nie każdy może i musi być mgr inż. bo dobrych pracowników fizycznych też jest potrzeba. Kiedyś miałem kolegę. W szkole 1,2 max 3 a na praktykach go wszyscy chwalili.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 11:16
      Są dzieci z problemami. Nauczyciele o tym wiedzą i nic sobie z tego nie robią. Wiem bo mam takie dziecko. "Wychowawcy" nawet było ciężko przekazać to innym nauczycielom bo jak stwierdził po co robić dziecku problemy na przyszłość! I dalej nikt nie rozumie, że są dzieci, które wolniej pisza albo coś potrafi ich do tego stopnia zdekoncentrowac, że nie zapisze czegoś z tablicy. Ale lepiej mu wstawić pałę i stwierdzić, że nieuwazal niż starać się mu pomóc.
      • 82%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.187.*** 2020-10-03 11:59
      edukacja zaczyna się w domu.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 20:41
      A kończy przed szkołą.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.194.226.*** 2020-10-03 21:09
      Dziękuję.Ale sie nie przechwalam.Chodziło mi o to że to rodzice realizują swoje ambicje względem dzieci.Z każdego przedmiotu korepetycje i chcą więcej i więcej ,zeby dziecko miało swiadectwo z czerwonym paskiem.Żeby było lepsze,najlepsze w klasie szkole.Zajecia pozalekcyjne piłka karate i Bóg wie co jeszcze.Program napięty lekcji coraz więcej.Ile to dziecko jest w stanie znieśc
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 23:11
      Przepraszam bo rzeczywiście trochę źle zrozumiałem. Choć nie odebrałem tego jako przechwalanie się. Z resztą masz 100% racji.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.194.226.*** 2020-10-04 00:28
      Mam znajomą kolezanke.Dziecko szkoła podstawowa cała czerwony pasek.gimnazjum czerwony pasek.liceum czerwony pasek.Zaczyna studia i problemy WIELKIE.Ledwo kończy rok.Egzaminy poprzekładane na następny rok.Nosz ku.......a.!!Zdolny i co !!Zderzenie z rzeczywistością i sie okazuje?No to sie okazuje że nie nadaje sie na studia.Bo świadectwa z czerwonym paskiem to nie wszystko.Mamusie latają z plackami cudami .Imieniny dzień dziecka.nauczyciela itp aby dziecko miało lepsze stopnie.Tak było jest i będzie
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-04 12:53
      Ja zawsze powtarzam swoim dzieciom, że kłamstwo zawsze wyjdzie na wierzch. Jak nie dziś to jutro. Zresztą czym jest dziś czerwony pasek?! Średnia 4,75, która pozwala nawet takiemu uczniowi mieć jakąś tróję a może dwie?! A jest dokładnie jak piszesz. Kiedyś to wszystko wyjdzie.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ika 94.254.226.*** 2020-10-04 17:16
      Żeby tylko każdy rodzic rozumiał, że nie każde dziecko może mieć 5 lub 6- i nie, nie będzie to wina i problemem ucznia - za to że dziecko nie ma 5 lub 6 winny będzie nauczyciel, na nim będzie wywiera na presja,
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.97.*** 2020-10-04 17:58
      Ale nauczyciele chyba wiedzieli jak szli na studia, że ten zawód wiąże się z presją i odpowiedzialnością? Czy nie? Czy jednak myśleli tak jak wcześniej napisałem? No właśnie. Dlatego większość z nich nigdy nie powinna pracować w oświacie bo sobie z nią nie radzą. Lekarz jak się podejmuje bycia chirurgiem to wie, że będzie musiał pracować pod presją bo to od niego będzie czasami zależało życie pacjenta. Czy w trakcie operacji powie, że to gdzieś?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 185.194.226.*** 2020-10-02 23:45
    śledztwo nie powinno być prowadzone w Kozienicach.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~WR 188.147.105.*** 2020-10-04 16:30
      Zdecydowanie tak.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Aw13 178.183.224.*** 2020-10-04 13:57
    Szkoda że jak zawsze wszystko dobra zmiana umozy
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~zez - 194.31.48.*** 2020-10-04 00:25
    Przeczytałem wszystkie komentarze. Nauczyciele to niestety naiwni frajerzy, którzy za młodu popełnili fatalny życiowy błąd, idąc na studia pedagogiczne. Czy nikt was nie ostrzegał ? - "Obyś cudze dzieci uczył" a ja dodam - " i wysłuchiwał ich madek"
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~agentTomek 194.31.48.*** 2020-10-04 11:58
      Ciekawe zjawisko. Lekarze bezbłędnie rozpoznają wśród nieznanych wcześniej pacjentek, która jest nauczycielką. To tak jak rozpoznać w stadzie kur , kwokę.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-04 13:27
      Większość z nich poszła na te studia bo nie miała pomysłu na swoją przyszłość. Albo mamusia albo tatuś byli nauczycielami, to i ja zostanę. A do tego, zresztą jak do każdej innej pracy trzeba mieć predyspozycje a i coś więcej bo się pracuje z dziećmi. A jak ktoś myśli w kontekście tego, że będzie miał 2,5 miesiąca wolnego w roku, rok zdrowotnego, ciepłą posadkę w budżetówce i inne przywileje a tym dzieciakom pokaże kto tu jest ważny to tak, jest frajerem!
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~raa 37.47.56.*** 2020-10-04 07:10
    Juz pisałem właśnie o tym , ale jakimś trafem zablokowali . Jest ZLY system . Nauczyciel odwraca głowę w drugą stronę żeby nie widzieć , bo jak widzi to ON MA PROBLEM . Taki sam system jest w sądach . Taki sam system jest w służbie zdrowia . Ten co chce coś zrobić zostaje karany a powinno być odwrotnie . Ten który trzyma z odpowiednią grupa jest nagradzany a ten inny jest karany . Czym młodsze pokolenie tym bardziej zepsute . Nie tylko w szkole ale tak ogólnie w życiu . Nie ma kolegów , przyjaciół . LICZY SIE TYLKO KASA . DLA NAUCZYCIELI , RODZICOW I DZIECI . Zero autorytetów . Biedroń , biskup , polityk . Kto może być wzorem dla młodego człowieka ? NIKT
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 185.194.226.*** 2020-10-02 23:33
    Wiecie dobrze .co się dzieje w tej szkole.Nie jest kolorowo.Pani dyrektor może nie wie wszystkiego.Opiszę pokrótce.W klasach tworzą się grupki.Czy to dziewczynek czy chłopców.Muszą znależć sobie koziołka ofiarnego tak?I się zaczyna.Bo ty jesteś biedny,albo za bogaty.Ty jesteś ze wsi.albo jesteś grubyAlbo sie za dobrze uczysz.Albo mieszkasz w bloku a ja mam domA mój tata jest w Norwegi i kupił samochód za 60 tys.Tak sie dzieje.Wiecie o tym dobrze.Przeszłam piekło z dzieckiem 3 lata temu.Według wychowawczyni nic sie nie działo ,nikt nie dokuczał.A dziecko nie chciało do szkoły chodzić miało bóle brzucha i wymiotowało jak miało iść do szkoły.Dziecko leczyłam przez pół roku.A dziecko mi nic nie chciało powiedzieć,Po pół roku ,dowiedziałam się przez przypadek dlaczego tak się działo.Według nauczyciela było wszystko w porządku.Nie było.Rodzice dzieci przenoszą do innych szkół.Dlaczego?Nic się nie zmieniło przez te 2 lata.Dalej jest to co było .Naśmiewanie się.To że ta dziewczynka napisała że jest w zwiążku to o niczym nie świadczyTo że chodzi w spodniach nie w spódnicy też nie..Może miała przyjaciółke od serca której mogła się wyżalić.A reszta wzięłą to za jakąś orientacje seksualną.Widzę czasami jak ktoś wpisuje że jest w zwiążku.Nie znaczy to że to jest jakiś naprawde zwiążek.Zażartowała sobie może i zalał ją hejt.Dlatego może dobrze by było przeprowadzać ankiety anonimowe w klasie kto dokucza.Tylko nie żeby wpisywali imiona i nazwiska.Nauczyciel wie kto ma jakie pismo.Telewizja wczoraj pod szkołą.Nikt nie chciał rozmawiać dlaczego?Ano dlatego że każdy sie boi.Bo dzieci chodzą tu do szkoły.Anonimowo byście sie dużo dowiedzieli.Mam znajomą która musiała zabrać dziecko z tej szkoły.Dlaczego?Ano dlatego że jej mąż pracuje w Norwegii i ma dom.W każdej klasie to się dzieje.Dlatego dużo trzeba jeszcze poprawić w tej szkole i przyjrzeć się dokładnie co się tam dzieje.Wyrazy współczucia dla rodziców dziewczynki.Dzieci powinny nas chować a nie my ich.
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 11:35
      Właśnie o to chodzi. O to, że rodzice się boją! Ale czego? Walczenia o dobro swojego dziecka!? To jest chore! Tak nie może być. Po to m.in. dla nich jesteśmy. A to co opisujesz to słyszałem o podobnym przypadku w tej szkole. Prawie dokładnie taki sam...? W "czworce" dziecko kolegi też miało podobny. Więc do poprawy to jak widzę nie tylko w "trójce". Bo to, że dyrektorzy i nauczyciele udają, że się nic nie dzieje albo szukają winy u ofiar to na to nie możemy pozwolić!
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.194.226.*** 2020-10-04 01:02
      Kuzynki syn chodzi do 4.Też problemy były.Bóle brzucha wymioty itp.I nie chciał chodzić do szkoły bo dzieci dokuczały mu.Jest problem i to wielki.Dziecko które dokucza innym wraca do domu i płacze bo go posądzają o dokuczanie innym.A mamusia co?No wierzy że jej dziecko jest niewinne.Biega po szkole i udowadnia że tak jest.No niestety są kamery w szkole droga pani.To że Pani dziecko wraca do domu i płacze i mówi że jest niewinne to nie zawsze musi być prawda.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~emeryt 188.146.97.*** 2020-10-03 12:15
    Dziś odbył się pogrzeb 12-to latki w kościele w Kozienicach. To przykre - zginęła przez Kościół i akceptację do krzewienia nienawiści i zakończyła w kościele. Czy to wielka wiara rodziców czy zwyczajna głupota?
    • 69%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.24.*** 2020-10-03 12:35
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 20:36
      Kościół nie krzewi nienawiści, to ludzie ją krzewią tak samo jak to ludzie zabijają a nie kościół.A że Ci ludzie do niego należą to już inna sprawa. Równie dobrze to można powiedzieć że politycy ją zabili. Ale powtórzę po raz kolejny. Nie pakujmy wszystkich do jednego wora.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Tato 185.135.2.*** 2020-10-03 21:25
      No nie wiem czy nie krzewi. Moje 8 letnie córki pytają, jak to jest z tym Owsiakiem bo pani siostra na religii powiedziała, że to szatan. Zdewociałe babsko.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ElKubaLibron 178.235.63.*** 2020-10-03 22:22
      Religia nie jest obowiązkowa - można dziecku oszczędzić tych bajek i je wypisać, jeśli się już zapisało, i nie zapisywać w latach kolejnych.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Tato 185.135.2.*** 2020-10-03 22:36
      Super czuje się 8 letni dzieciak, który jako jedyny ( w naszym przypadku 2) nie chodzi na religię w małej miejscowości.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 23:03
      Proszę czytać ze zrozumieniem. Chyba, że Panią od religii nie zalicza się do ludzi? Bo wg mnie to katechetka ma zryty beret ale to nie znaczy, że cały Kościół jest zły. I chcę tu zaznaczyć, że nie jestem jakimś zagorzałym katokiem ale uważam, że nie wolno uogólniać. A odnośnie dzieci nie chodzących na religię to uważam, że więcej obaw jest z tego względu u rodziców. Bo co powie rodzina jak wypisze dziecko z religii? Ja miałem kolegę Jehowego w klasie i nikt go nie traktował jako gorszego. Ale to pewnie kwestia wychowania w tolerancji i szacunku do innych ludzi. A odnośnie kościoła to nie słyszałem od Papieża Franciszka nawoływania do nienawiści, a to, że (i tu też) niektorzy hierarchowie kościelni i księża w Polsce są zdeprawowani to uważam że nie wolno powiedzieć, że cały Kościół jest zły. Ale to jest moje zdanie. Każdy ma inne przejścia i rozumiem wasze zdanie. Też mnie nachodzą czasami pewne wątpliwości ale nie dla księdza naleze do kościoła.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-04 00:24
      Religia jest obowiązkowa choć wg mnie niezgodnie z prawem. Ewentualnie pozostaje etyka, która chyba jest w tym kraju fikcją.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.172.233.*** 2020-10-02 15:14
    Dzisiaj to dzieci mają tylko wiedzę związaną z grami i głupotami a nie nauką
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-02 15:28
      Masz i nie masz racji. Nie wrzucaj wszystkich dzieci do jednego worka. Zresztą o dorosłych też to samo można powiedzieć
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anon 31.60.156.*** 2020-10-03 12:25
      Większej głupoty dawno nie słyszałem haha, nie każdy umie się dobrze uczyć, a gry dla wielu osób to odskocznia od smutnej rzeczywistości, poza tym wiele gier może cię nauczyć więcej niż szkoła :)
      • 55%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 20:47
      Życie nie polega tylko na nauce i pracy. Rozrywki też są potrzebne. Wszystko jest dla ludzi. Tylko z głową.
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-03 23:12
      Widzę tu pracoholika
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Jola 178.235.187.*** 2020-10-02 15:21
    Teraz będą zganiać na problemy z płcią. O co te bzdury z płcią? Lewactwo wszystko wykorzysta do swoich rozgrywek, nawet dzieci.
    • 69%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.110.*** 2020-10-02 15:31
      Przypkminam, że prawactwo robi to samo.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |