E.Leclerc Radomka Radom znów bez seta oraz punktów

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Kiedyś zła passa musi się skończyć. Z takim nastawieniem podchodziły zapewne podopieczne Krzysztofa Kubika, które po trzech porażkach z rzędu, w czwartej kolejce II ligi kobiet, podejmowały w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 13 UKS MARBĘ Sędziszów Małopolski.

Nasze siatkarki, które w tym sezonie w premierowych setach miały dużo problemów w sobotnie popołudnie wyszły wreszcie skoncentrowane od pierwszej piłki. Podopieczne Krzysztofa Kubika walczyły z siatkarkami z Sędziszewa Małopolskiego punkt za punkt i rozegrały jak dotąd najlepszego seta w tym sezonie. Niestety radomianki w końcówce premierowej odsłony uległy przeciwniczkom 25:23.

W kolejnych setach zobaczyliśmy niestety ponownie stare błędy zawodniczek z Radomia. Nasze siatkarki  miały problemy w przyjęciu, a co za tym się wiązało, Iza Włodarczyk musiała rozgrywać bardzo czytelne piłki, dzięki czemu rywalki miały dużo czasu na przygotowanie bloku. Efektem tego były nawarstwiające się problemy ze skończeniem swoich ataków, a Krzysztof Kubik w nerwowy sposób rotował składem.

E.Leclerc Radomka Radom przegrała dwa kolejne sety 25:16 i 25:17, a całe spotkanie 3:0. Siatkarki UKS MARBA Sędziszów Małopolski zasłużenie wygrały w Radomiu i zapisały na swoje konto drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Radomianki z kolei pierwszych punktów w tym sezonie będą musiały poszukać w następnej kolejce, kiedy to na wyjeździe zagrają z  liderem II ligi grupy B, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski.

MKS E.Leclerc Radomka Radom - UKS MARBA Sędziszów Małopolski 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)