Błękitni Stargard - Radomiak Radom (relacja LIVE)

0:6 (0:3)
Bramki: Luz (5.), Świdzikowski (35.), Leandro (41. rzut karny), Makowski (56.), Rolinc (78.), Winsztal (83.)

90'

Niecelny strzał Macieja Filipowicza kończy mecz. Sędzia nie przedłuża męk Błękitnych. Wygrywamy!

90'

Rzut wolny dla Radomiaka z ok. 25 metrów od bramki.

89'

Suchanek rusza z kontrą, dogrywa do Winsztala, obrońcy wybijają piłkę.

88'

Faul "Zielonych" w bocznej strefie boiska tuż przy własnym polu karnym.

87'

Ze stadionu wyszedł już nawet... delegat PZPN.

86'

Filipowicz niepilnowany w polu karnym, obrońca zdążył zablokować podanie i mamy korner.

85'

Winsztal świetnie w pole karne, ale strzał Suchanka minimalnie niecelny.

84'

Zdegustowani kibice opuszczają stadion Błękitnych.

83'

SZEŚĆ! Na czystą pozycję wybiega Maciej Filipowicz, dogrywa do Patryka Winsztala i mamy trzeciego gol naszego młodzieżowca w tym sezonie!

82'

Radomiak chce wygrać w każdej statystyce, więc Kurbiel ląduje na murawie.

81'

W ostatnich minutach gry Błękitni gonią nas w liczbie fauli. Oddali też bardzo niecelny strzał głową.

80'

Kolejna akcja Suchanka, mocno zakręcił rywalem, ale nic to nie dało. Chwila przerwy, bo po starciu z rywalem w polu karnym leży Maciej Filipowicz.

79'

Damian Jakubik został uprzejmie uprzedzony przez kibiców, żeby nie pił wody, która leży obok linii. Ponoć można się nią zatruć. "Jakubu" z uśmiechem wylał trochę na trawę i stwierdził, że jednak zaryzykuje.

78'

Koncertowa akcja "Zielonych"! Podanie skrzydło, Suchanek dogrywa do Rolinca i gol!

77'

Ostatnia zmiana też w ekipie gospodarzy. Mikołaj Napora za Błażeja Starzyckiego.

76'

Bruno Luz schodzi z boiska, Patryk Winsztal melduje się na placu gry.

75'

Kontra, dogranie w nasze pole karne i pewny chwyt Kochalskiego.

74'

Wybijają goście, przejmuje Jakubik, ale za daleko wypuścił sobie futbolówkę.

73'

Rolinc wyprzedza obrońcę i z ostrego kąta strzela w bramkarza. Rzut rożny.

72'

Bardzo mądrze gra dziś Damian Jakubik. Kolejny udany odbiór na skrzydle.

71'

Co ciekawe, na sektorze gości jest dziś jeden kibic Radomiaka.

70'

Jakub Rolinc! Dośrodkowanie, niepilnowany Czech mocno strzela głową, ale tym razem świetnie broni Rzepecki.

69'

Strzał lub podanie - w każdym razie wprost w ręce Kochalskiego.

68'

Meik Karwot w miejsce Rafała Makowskiego.

67'

Tutejsza "Loża Szyderców" bije brawa za każdym razem, kiedy bramkarz Błękitnych złapie piłkę. Grunt to czuć wsparcie swoich fanów!

66'

Zablokowane dośrodkowanie w nasze pole karne. Chwila przerwy, bo na boisku leży Maciej Filipowicz.

65'

Daleka piłka wpada wprost w rękawice Mateusza Kochalskiego. Nie miał dziś wiele pracy nasz bramkarz.

64'

Jest już na boisku Czech. Zastąpił Dominika Sokoła.

63'

Jakubik zatrzymuje rywala i ruszamy z kontrą. Za chwilę na boisko wejdzie bodajże Jakub Rolinc.

62'

Kurbiel głową, ale to chyba nawet nie był strzał. A na pewno nie doleciał do bramki.

61'

Strasznie chaotyczny dzisiaj jest sędzia Piotr Idzik. Faule odgwizduje z dużym opóźnieniem. Teraz nieprzepisowe wejście naszych piłkarzy.

60'

Z boiska schodzi Leandro, zmienia go Michał Suchanek.

59'

Faul w środku pola, Karmański rzuciłsię z rękami do naszego zawodnika. Kartka dla rywala i dla Michała Kaputa.

58'

Jednak krótko Filipowicz z Leandro, ale nie było zagrożenia.

58'

Mamy rzut wolny w bocznej strefie boiska. Szansa na dośrodkowanie...

57'

Jumnpei Shimmura schodzi z boiska, w jego miejsce Filip Karmański.

56'

GOOOOOL!!! Rafał Makowski płaskim strzałem po ziemi pokonuje bramkarza, który przepuścił piłkę pod ręką!

55'

Dominik Sokół wychodzi na sam na sam z bramkarzem, lekko kopnął piłkę... bramkarz tylko ją musnął, ale wybronił ten strzał. Rzut rożny.

54'

Znów dośrodkowanie w pole karne... łapie Kochalski.

53'

Za każdym razem, kiedy gospodarze wycofują piłkę do bramkarza, kibice krzyczą: nie do tego dupka! Piłkarze nie słuchają jednak ich podpowiedzi.

52'

Wybijamy piłkę z pola karnego, Leandro rusza skrzydłem - faulowany.

51'

Wciąż przy piłce stargardziane, ale niecelne podanie w linii obrony rywali daje nam szansę do dalekiego wrzutu z autu.

50'

Maciej Świdzikowski przypomina kolegom, że AC Milan też stracił trzybramkową przewagę w meczu z Liverpool'em i każe im się ogarnąć.

49'

Dobre wyjście Mateusza Kochalskiego, który łapie piłkę po dalekim podaniu.

48'

Wracamy do gry. Radomiak nie rezygnuje z ataków, ale póki co tylko po faulu z każdej ze stron.

47'

Chwila przerwy na boisku po zderzeniu się dwóch zawodników.

46'

I gramy!

46'

Mateusz Kwiatkowski schodzi z boiska, w jego miejsce Karol Orłowski. Jeszcze jedna zmiana - Jakub Ostrowski za Wiktora Patrzykąta.

46'

11 faul "Zielonych" i był to ostatni akcent tej części meczu. Wracamy za kwadrans!

45'

Nieporozumienie Sokoła i Luza, w efekcie tego nikt nie zgarnia adresowanej na lewą stronę boiska piłki. Pogramy o minutę dłużej.

44'

Niepewnie Kochalski na piątym metrze, zbija piłkę, ale Błękitni tego nie wykorzystują.

44'

Po raz czwarty blokujemy strzał rywali i mamy korner dla Błękitnych.

43'

I jeszcze jeden faul. Łącznie nazbieraliśmy ich już 10.

42'

Faul naszego zespołu w środku pola.

41'

LEANDROOOOOO!!! Pewny strzał w dolny róg i mamy 3:0!

40'

Kapitalna akcja! Leandro wpada w pole karne, posyła wysokie podanie, Bruno Luz strzela przewrotką, ten strzał trafia w rękę Shimmury i mamy rzut karny! Żółta kartka dla Japończyka.

39'

Kolejny błąd bramkarza, ruszamy z kontrą...

38'

Zbyt mocne podanie gospodarzy i grę wznowi Kochalski.

37'

Bramkarz Błękitnych nie rozgrywa najlepszego spotkania. Zresztą obydwa gole po wyraźnych błędach rywali. Na ten moment Radomiak ma cztery punkty przewagi nad GKS-em Bełchatów i najbliższym rywalem, Górnikiem Łęczna.

36'

Luz wypuszcza Kaputa, jednak szybszy obrońca.

35'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka zalicza "pusty przelot", dopada do niej Kaput, strzela, futbolówka odbija się od poprzeczki, "tańczy" na linii, gdzie był Świdzikowski, który wepchnął ją do siatki!

35'

GOOOOOOOOOOL! ŚWIDZIKOWSKI W ZAMIESZANIU DOBIJA STRZAŁ KAPUTA!!!

34'

Bardzo dobra szansa naszego zespołu, Sokół opanował piłkę w polu karnym, jednak tylko rzut rozny.

33'

Żółta kartka dla Kurbiela, który z impetem wpadł w Świdzikowskiego.

32'

Kurbiel przyjmuje, zastawia się, wykłada na przedpole do Starzyckiego, ten z dystansu... ponad bramką.

31'

Bardzo dobre podanie Filipowicza uruchomiło Sokoła, ten wpadł w pole karne, starał się dograć do kolegów z zespołu, ale nie miał do kogo.

30'

Naszą kontrę zatrzymują rywale, po chwili my robimy to samo z atakiem gospodarzy.

29'

Bruno Luz przytrzymuje rywala i zatrzymuje kontrę. Jeszcze bez kartki, ale ryzykuje Portugalczyk...

28'

Faul Błękitnych w środku pola. Dośrodkowanie, zgrywa Świdzikowski, piłka leci wzdłuż linii, ale mimo bezczynności bramkarza nikt nie "zgarnął" tego podania.

27'

Teraz bodaj Leandro strzelał z dystansu, niezbyt mocno, ale z problemami broni Rzepecki.

26'

Piotr Kurbiel mocno strzela głową, ale wprost w ręce Mateusza Kochalskiego.

25'

Naciskają stargardzianie, trzeci rzut rożny dla tego zespołu.

24'

Szósty faul naszego zespołu, nie podoba się to kapitanowi. Maciej Świdzikowski przypomina kolegom, że nie warto łapać kartek.

23'

Bez zagrożenia, ale wciąż gospodarze przy piłce, tym razem na prawej stronie boiska.

22'

Kolejny zablokowany strzał Błękitnych. Drugi korner dla gospodarzy.

21'

Świetny odbiór teraz gospodarzy, zatrzymali Bruno Luza w narożniku boiska.

20'

Anomalie chodzą parami. W Stargardzie o dziwo słoneczna, piękna pogoda. Doczekaliśmy się też pierwszego gola Radomiaka na tym terenie.

19'

Trochę chaosu w środku pola, ale wychodzimy z tego obronną ręką.

18'

Klabnik zamykał na dalszym słupku, ale strzela wprost w bramkarza.

18'

Teraz z kolei rzut rożny dla Radomiaka, dogrywać piłkę będzie Leandro...

17'

Strzał Mateusza Kwiatkowskiego szybuje wysoko ponad bramką Radomiaka.

16'

Akcja prawą stroną boiska, zatrzymujemy rywala, ale jest jeszcze korner...

15'

Dośrodkowanie Shimmury, wybija Dominik Sokół.

14'

Faul naszych piłkarzy tuż przed linią pola karnego. Będzie niebezpiecznie...

13'

Strzał gospodarzy... zablokowany.

12'

Naciskany Świdzikowski dobrze wychodzi spod pressingu, ale po chwili tracimy.

11'

Daleki wrzut z autu Damiana Jakubika, ale wybijają obrońcy Błękitnych piłkę.

10'

Dobra interwencja teraz Bruno Luza w obronie i faul rywali w środku pola.

9'

Dzisiejszy skład Radomiaka, bo w całym zamieszaniu o tym zapomnieliśmy :) Kochalski - Grudniewski, Klabnik, Świdzikowski, Jakubik - Makowski, Kaput, Filipowicz, Leandro, Luz, Sokół.

8'

Teraz faul naszego zespołu w środku pola.

7'

Rzut wolny, dośrodkowanie z prawej strony boiska i kolejny celny strzał "Zielonych"! Tym razem jednak z problemami, ale broni Rzepecki.

6'

Fatalna postawa defensorów gospodarzy i bardzo przytomna reakcja Bruno.

5'

GOOOOL! Obrońca Błękitnych zgrywa piłkę do bramkarza, zbyt lekkie podanie wykorzystuje Luz i pakuje piłkę do siatki!

3'

W trzeciej minucie gry po akcji skrzydłem pierwszy celny strzał - Damian Jakubik głową w prost w bramkarza.