Kibice Bruk-Betu łapia się za głowy. Kolejna niewykorzystana okazja!

Potężna bomba z dystansu! Na szczęście Hubinwek obok słupka

Mesanović - Varga

87'

Teraz szansa pod drugą bramką. Maurides zbyt lekko i obok słupka!

86'

Co za okazja niecieczan. Jeden z zawodników trafił w stojącego na linii strzału swojego kolegę. Gdyby nie to, byłby gol!

85'

Kontra Zielonych 3-2. Karwot zamiast podawać do Angielskiego, zdecydował się na strzał. Mocno i wysoko ponad poprzeczką

84'

Ładna ofensywna akcja radomian, ale nie zakończona strzałem. Tym razem blisko szczęścia Machado

Cichocki

Leandro, Nascimento - Karwot, Abraham

80'

Sam na sam Mesanović. Broni Majchrowicz, ale wcześniej spalony

Za chwilę podwójna zmiana w Radomiaku. Szykują się Karwot i Marcus

78'

Radwański z rożnego w pole karne, ale tam pewnie Rossi

76'

Luizao w pole karne do Mauridesa, ale ten upadł... bez kontaktu z rywalem

75'

Gospodarze od kilku minut nie opuszczają połowy Radomiaka

Radomianin opuszczając boisko kręcił głową...

Grzybek, Wlazło - Hybs, Hubinek

Podwójna zmiana w Termalice

Teraz częściej w posiadaniu piłki miejscowi

70'

Abramowicz - Matos

70'

Putiwcew nie trafił do pustej bramki! Kolejne szczęście po stronie radomian

68'

Nascimento o mało a nie zaskoczyłby Majchrowicza. Rzut rożny

67'

Bardzo otwarta gra w tej części. Obie drużyny nie kalkulują i starają się zdobyć zwycięską bramkę

66'

Podwójna zmiana. Radecki i Łukasik opuszczają boisko. W ich miejsce Maurides i Luizao

63'

Kontratak i przed szansą Angielski, ale zbyt długo zwlekał

62'

Dużo szczęścia miał Radomiak. Najpierw Majchrowicz fenomalnie zatrzymał piłkę nogą, a dobitka zatrzymała się na obrońcy gości! Ufffff

56'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska na głowę Mesanovića i ten z najbliższej odległości pokonuje Majchrowicza. Mamy remis

Bruk-Bet wraca do gry

55'

Ładna zespołowa akcja Zielonych, ale niedokładne ostatnie podanie...

54'

Mogło być 2:0! Angielski w pole karne do Leandro, ale ten nie sięgnął piłki! Szkoda tej szansy

Faulowany przed polem karnym Radecki

47'

Wpadł w pole karne Tekijanski, ale jego strzał poszybował obok słupka

Gramy

Poznar i Kocyła za Gergela i Śpiewaka

Podwójna zmiana w ich składzie

Gospodarze, jako pierwsi wybiegli na murawę

Koniec 1. połowy

45'

Błąd w polu karnym Radeckiego, ale rywal uderzył nad poprzeczką!

Sędzia o 3 minuty przedłużył 1. połowę

Defensorzy wybijają piłkę i oddalają zagrożenie ze strony radomian

42'

Centrostrzał Łukasika i z problemami na róg golkiper Termalicy!

To już trzecia żółta kartka dla miejscowych

Tekijaski

Leży faulowany Raphael Rosssi, sędzia już trzyma żółtą kartkę

Przepychanka pod polem karnym Termalicy

37'

Dośrodkowanie Wlazło na głowę Radwańskiego, ale ten nie zaskoczył Majchrowicza!

35'

Na strzał z około 25 m., zdecydował się Radwański, ale kilka metrów obok słupka

34'

Domgjoni minimalnie tuż obok słupka!

Teraz róg dla Bruk Betu

Jak się okazuje gola zdobył Tekijanski, i to była bramka samobójcza!

Tym razem Łukasik zagrał za mocno

Czwarty rzut rożny dla gości. Stałych fragmentów przed meczem najbardziej obawiał się trener Latal

Dwie proste straty gospodarzy. Oni wciąż nie mogą podnieść się po stracie gola

Zawodnik kartkę ujrzał za dyskusje z sędzią

Mesanović

Faul Łukasika 30 metrów od bramki Majchrowicza

27'

Dobrze funkcjonuje defensywa gości. Teraz Silva wygrał pojedynek z Gergelem

25'

Kontratak Zielonych. Trzech na dwóch, ale Radecki zagrał pod nogi rywala

Zawodnicy Radomiaka po tym meczu wykonali kołyskę. To dla Leandro Rossiego i jego córeczki!

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasika na nogę Rossiego, a ten pomimo asysty obrońcy pokonał Pauliuchenke