Górnik Łęczna - Radomiak Radom (relacja LIVE)

1:0
(0:0)

platinium sponsor

Radomiak nie wykorzystał sytuacji i przegrał! Jedyną bramkę zdobył Śpiączka. Górnik przerwał serię 5 kolejnych porażek!

Koniec meczu!!!

Radecki faulował Szcześniaka, ten już się podniósł

Owacje na stojąco bo boisko opuszcza Śpiączka. Zmienił go Rymaniak

90'

Nascimento z rzutu rożnego, ale piłkę chwycił Gostomski!

Rozpoczął się dolicozny czas gry

Wcześniej razem z Sokołem na boisku zameldował się Rondon

Radomiak nie ma nic do stracenia i atakuje, ale czy nie za późno!

87'

Wszedł na boisko Sokół i od razu stanął przed szansą zmienianie wyniku, ale główkował obok słupka

Śpiączka wyszedł sam na sam z Majchrowiczem i strzelił obok niego. Piłka wpadła do siatki!

Ataki gospodarzy w końcu przyniosły im gola

86'

Śpiączka

W ostatnich minutach coraz częściej atakują łęcznianie

Jeszcze wejdzie Rondon

83'

Serrano wyskoczył w polu karnym i głową ponad poprzeczką

82'

Groźnie pod bramką Zielonych, ale bardzo udanie interweniował Rossi

W ostatniej chwili piłkę wybił Gostomski

81'

O mało co, a Leandro nie strzeliłby samobója!

W Mielcu wciąż Warta prowadzi 1:0

79'

Goliński i Gąska opuścili boisko

78'

Prostopadłe podanie Rossiego, ale piłkę przechwycił Leandro... ten z Górnika

Szykuja się do wejścia: Mak i Banaszak

76'

Gąska uderzył, ale kilka metrów ponad poprzeczką

75'

Faulowany Gol za narożnikiem pola karnego

Radecki, Matos i Nascimento zmieniają: Leandro, Luizao i Mauridesa

71'

Potrójna zmiana w Radomiaku

70'

Kontratak Górnika i wprowadzony po przerwie Wędrychowski próbował zaskoczyć reprezentacyjnego kolegę, ale Majchrowicz pewnie chwycił piłkę

66'

Luizao

65'

Abramowicz wrzucił piłkę na głowę Rossiego, a ten wycofał ją do Machado. Pomocnik huknął zza pola karnego, ale minimalnie obok słupka! To mogłaby być bramka kolejki!

64'

Szybko rozegrana akcja Zielonych, ale dośrodkowanie Abramowicza zatrzymane

61'

Pomysłowo rozegrany rzut wolny, ale do piłki zagranej przez Łukasika nie dopadł Leandro

Jeszcze 30 minut gry

Przerwana kontra Lenadro, ale bez kartki

57'

Leandro z ostrego kąta huknął z prawej nogi. Piłkę przed siebie instynktownie wybił Gostomski a ta trafiła pod nogi Mauridesa. Ten nie trafił do pustej bramki!!!

Co za okazja Radomiaka!

54'

Lokilo - Wędrychowski

52'

Złapał się za głowę Śpiączka. Napastnik wysokoczył najwyżej w polu karnym , ale jego strzał poszybował tuż ponad poprzeczką

Od początku drugiej połowy nieco więcej walki, ale i chaosu

49'

Leandro z prawej nogi w aut... To nie jest jego mocna strona

48'

Na murawie już zespół gości

Niby lepsze wrażenie sprawia zespół gości, ale mecz nie powala na kolana. Do przerwy remis 0:0

Koniec 1. połowy

Gąska przytrzymał piłkę i sędzia słusznie odgwizdał rzut wolny pośredni

Sędzia dolicza 1. minutę

38'

Leandro dośrodkował i zawahał się z interwencją Majchrowicz! Na szczęście na róg wybija Silva

38'

Bardzo wysoko ustawiona w obronie drużyna Górnika. Radomiak częściej w ataku

36'

Kontratak Górnika, ale Luizao wyjaśnia tę akcję

35'

Mocny, kąśliwy strzał Angielskiego, ale na róg piłkę piąstkuje Gostomski!

34'

Machado dośrodkował z lewej strony, ale piłka znalazła się w rękach Gostomskiego

33'

Luizao w ostatniej chwili zdejmuje piłkę z nogi Śpiączki

32'

Rzut rożny. Łukasi znalazł w polu karnym Machado, ale uderzona przez napastnika głową piłka poszybowała ponad poprzeczką

W Mielcu w tym samym czasie odbywa się mecz Stali z Wartą. Po pół godzinie gry prowadzą goście. Jest 1:0

30'

Machado zbyt mocno dośrodkował na głowę Mauridesa i ten nie dopadł do futbolówki

28

W końcu rozpoczął się doping kibiców Zielonych

26'

Strzelał z linii pola karnego Śpiączka, ale kilka metrów obok słupka

22'

Machado umieszcza piłkę w bramce, ale wcześniej ta wyszła poza boisko!

21'

Okrzyk radości kibiców Radomiaka, ale piłka po strzale Cichockiego trafiła tylko w boczną siatkę. Szkoda tej zmarnowanej sytuacji!

20'

Machado lewą stroną przedarł się i wywalczył róg

Wciąż zbierają się kibice Radomiaka. Zieloni wciąż bez dopingu

18'

Zbyt wolno swoje akcje wyprowadza zespół gości

16'

Druga interwencja Majchrowicza. Tym razem po strzale z 20 metra Serrano

Kolejny rzut rożny dla Zielonych

Tymczasem w hali RCS-u Polska po triumfie Igi Świątek nad Andreeą Prisacariu zapewniła naszej reprezentacji awans do finałów!

11'

Maurides potężnie uderzył zza pola karnego, ale trafił w stojącego na linii piłki Gersona

Dość wyrównany fragment gry

6'

Powoli sektor kibiców gości zapełniają radomianie

W porównaniu do osttaniego domowego meczu Górnika z Pogonią, dziś w Łęcznej pustki na trybunach

Kontra Zielonych, ale piłkę pod polem karnym zgubił Machado

Sędzia pozwala grać i nie odgwizduje tzw. miękkich przewinień

4'

Pierwszy strzał na bramkę. Wykonał go Damian Gąska, ale piłka w posiadaniu Majchrowicza

Dziś dość ofensywnie. Maurides i Angielski , jako dwójka napasntików. Za nimi Luizao, który ostatnio grał, jako prawy obrońca...

W wyjściowej 11 Radomiaka brakuje Filipe Nascimento

Kuźma, arbiter z Białegostoku rozpoczął mecz

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Górnik Łęczna:

Gostomski – Leândro, Gerson, Szcześniak, Dziwniel – Gol, Serrano, Goliński, Gąska – Eyenga-Lokilo, Śpiączka.