Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Jest wykonawca modernizacji oświetlenia na stadionie przy ulicy Narutowicza

Jest wykonawca modernizacji oświetlenia na stadionie przy ulicy Narutowicza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Firma ADA-LIGHT Sp z o.o. z Bud Kozickich koło Gostynina, wykona modernizację oświetlenia stadionu przy ul. Narutowicza 9.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Spółka MOSiR rozstrzygnęła przetarg na modernizację oświetlenia wspomnianego stadionu. Z trzech nadesłanych ofert, propozycja firmy ADA-LIGHT była najkorzystniejsza cenowo. Ta firma zaproponowała cenę 3 270 570 złotych brutto. Pozostali oferenci zaproponowali wyższe ceny: Konsorcjum firm z Serocka ZESTI FOR Sp z o. o. oraz ENERGO-INVEST – 3 321 513 zł. Brutto i PIETRAS Sp z o. o. z Tarnowa – 4 491 100 zł. brutto. Wszyscy oferenci dali po 7 lat gwarancji.

ADA-LIGHT od momentu podpisania umowy będzie miała 12 tygodni na wykonanie modernizacji oświetlenia stadionu przy ul. Narutowicza 9.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Projekt modernizacji oświetlenia na stadionie przy ulicy Narutowicza zakłada montaż czterech 35-metrowych masztów z lampami LED. Na trybunie A i B zostaną także wymienione stare i zainstalowane nowe projektory. System oświetleniowy będzie miał możliwość zmiany ustawień natężenia emitowanego światła - także dla potrzeb transmisji telewizyjnych HDTV, czyli do 2000lx.

MN Fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 94.254.224.*** 2020-08-04 19:57
    Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla władz miasta że Radomiak musi grać swoje mecze w roli gospodarza w Puławach!!!!!!!!!!!!!!
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-08-05 09:03
      tylko warunkowo bo od sezonu 2020/2021 wchodzi podgrzewana płyta
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Daro 5.173.128.*** 2020-08-05 07:09
    RADOMIAK gra dobrze gra lalala ,do Broni nic nie mam ale jestem Gołębiarz i Tylko RADOMIAK,Witkowski nie ciągnij tego cyrku już!!!kończ ten stadion na struga 63 qrwa mac
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-08-05 05:40
    Bardzo lubię Broń. Na ich meczach domowych zasady sanitarne bardzo mocno przestrzegane. Stadion zapełniony w 1/20.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 94.254.232.*** 2020-08-04 20:57
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Hub 89.78.118.*** 2020-08-04 14:33
    Broniarze dziękujcie Radomiakowi za oświetlenie przy N9
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.60.*** 2020-08-04 18:08
      Kurna wiedziałem od samego początku że jakiś golebiarz napisze taki komentarz, I JEST!!!!!!!!
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-08-04 18:11
      podziękuj kolego, że mielismy przez lata gdzie grac
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~brun klub pośmiewisko 83.245.225.*** 2020-08-04 18:31
      Ja na twoim miejscu bym się nie cieszył bo bezkibicowski osiedlowy klubik rajstopa zomo brun wstyd Planty robi wypad ze swoimi 6 kibicami na Budowlanke, żeby trawy nie niszczyć na głównej płycie bo tam gra 1 liga a czwarta w czworakach
      • 79%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Piony legll 37.225.60.*** 2020-08-04 20:11
      BROŃ posmiewisko? Przecież to z was się wszędzie śmieją, przecież to wy reprezentujecie Radom i to wy jesteście posmiewiskiem w całym kraju (poczytaj komentarze na 90minut).
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Poludnie 5.173.144.*** 2020-08-04 16:58
    Oferta saczywki i rosy tez byla najkozystnijsza i wszyscy widzimy skutek wybierania po taniosci , witkowski niec zaplaci i bedzie zrobione dobrze bo to wlasnie lrzez takie dziadowanie i dziadowNie jego sternikow kazdy ma ubaw z tego miasta
    • 69%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~raa 37.47.25.*** 2020-08-04 19:31
      Do południe . Daj mln zł wykonawcy twojego domu i nie pokazuj się na budowie . Zobaczysz jak ci solidnie wybuduje . Dosyć o tym soczewce . Płaci się ETAPAMI . KTO PLACI TEN WYMAGA !!!! 80 % niby wykonane i ZAPLACONE !!!! KTO był inwestorem , kto za to odpowiadał , kto płacił ? Kosztowniak ? Kto sprzedawał bilety na mecze . D Y L E T A N T . Kto płaci DRUGI raz . Ten odpowiedzialny jest teraz pośmiewiskiem w tvp . Dostał nagrodę od radomian . Ludzie obudźcie się. !!!!
      • 62%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Kibol RKS 37.248.155.*** 2020-08-04 14:05
    VARta gra w ekstraklasie dzięki BOŃKOWI
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.184.*** 2020-08-04 19:06
      Ale jesteś prosty
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Mi(r)co 5.173.152.*** 2020-08-04 14:09
    Czyli jakby nie patrzeć całą rundę jesienną zagramy w Puławach. Dzięki Ci Radoslawie
    • 68%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~LESZEK 31.135.172.*** 2020-08-04 15:03
      Radosław nie jest specjalistą od wszystkiego . Pisiory bez przerwy tylko Witkowski źle to , źle tamto i tak w koło , a co zrobili Kosztowniak i Wójcik kiedy rządzili . Nic ---- przecież to WÓJCIK był głównym nadzorcą budowanej hali i stadionu . Wspólnie z właścicielem Rosy też członkiem PIS tak budowali że , postawili halę na bagnie bez zrobienia odwodnień i efekty tego wychodzą na wierzch . Kosztowniak na trzy dni przed wyborami prezydenckimi przysłał nie douczoną w temacie WICEMINISTER która po pół godzinnej lustracji winą za stan budowy obarczyła Witkowskiego ------- szkoda że nie dodała WSZYSTKO WINA TUSKA I BO NASI POPRZEDNICY !!!!!!!!!!
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ciekawe 178.235.178.*** 2020-08-04 15:09
      A gdzie był Frysztak, który był z-cą Prezydenta i nadzorował inwestycje w mieście ? Widać jak nadzorował.
      • 77%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Mi(r)co 5.173.152.*** 2020-08-04 15:39
      @Leszek: ty jesteś z tych lemingów że nienawiść do PiS u przesłania Ci wszystko. Prostych faktów nie umiesz kojarzyć, ale to ty musisz z tym żyć.
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~raa 37.47.25.*** 2020-08-04 17:32
      Leszek . Nacpales się . Pewnie jesteś magister . Jeden bubel pociąga za sobą następny . Podziwiam radomian, że jeszcze was nie wywieźli na taczkach , ale będą płacić latami za te wasze buble . PiS to PiS tamto już 7 lat .
      • 70%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Poludnie 5.173.144.*** 2020-08-04 17:50
      Dziadowanie na porzadku dziennym w tym miescie , przyklad dtadionu i hali - miasta mniejszi biedniejsz zdolaly zbudowac piekne hale i stadiony ale nie Radom , wina jak ktos napisze nie lezy w 1976 i niecheci z frysztaka taki jest posel i byl radny jakim byl siatkarzem czyli marny , jest sie tylko z kogo i czego posmiac , tylko szkoda ze ten kabaret z nim w roli glownejto za nasze pieniadze
      • 73%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-08-04 17:57
      Frysztak to to ulubieniec tvp, naprawde wymiata, ukryta opcja jarosława, dziś nie mógł zatrybić, że ta sama izba SN. która ogłosiła waznośc wyborów Prezydenckich , zatwierdziła wybór jego skromniej osoby i jesli to podważa to zgodnie z logiką zdarzeń, powinien złozyć mandat,
      • 68%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-08-04 18:02
      Leszek może nam objawisz jakim specjalistą jest miłościwie nam panujący ???? to jakaś ukryta opcja ????
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-08-04 18:04
      analizując dotychczasowe sukcesy inwestycyjne, powiem tak, żeby to trwalo tylko pół roku, jak zrobi światła, wejdzie wymóg podgrzewanej płyty i będziemy gonić króliczka na torwar
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-08-04 16:39
    Radża zaświeci majciochami Gosi.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~mareczek68 178.235.185.*** 2020-08-04 15:07
    Z tymi podziękowaniami to Trafione !!! Ale podziękowań bym się nie spodziewał :-) :-).
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |