Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Karol Podliński w Zagłębiu Lubin

Karol Podliński w Zagłębiu Lubin
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Karol Podliński nie zagra w Radomiaku Radom. Młodym i utalentowanym napastnikiem od kilku dni interesowało się Zagłębie Lubin. Klub był niezwykle zdeterminowany, by pozyskać rosłego zawodnika i w końcu doszedł do porozumienia zarówno z piłkarzem, jak i Radomiakiem. W ramach rekompensaty Zagłębie poza transferem gotówkowym, postanowiło także wypożyczyć do "Zielonych" Roka Sirka.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/sport/rok-sirk-w-radomiaku-to-bramkostrzelny-napastnik/70972

Podliński w barwach Radomiaka w Fortuna 1 Lidze rozegrał 17 meczów, w których czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Najczęściej był on zmiennikiem Karola Angielskiego.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~lisek 88.156.214.*** 2021-02-26 11:58
    Kupa laików pisze pierdoły. Ma szanse odejść z korzyścią dla wszystkich to po co ma tu siedzieć ? Spójrzcie na Slisza , Białka czy Szysza.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 62.122.119.*** 2021-02-25 17:00
    Czy nie lepiej byłoby sprzedać Sokoła ?To świetny zawodnik i lepsze pieniądze !
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibic 62.122.112.*** 2021-02-24 19:27
    Wspaniałe ruchy transferowe dywanowy nalot z Portugalii Niewiadomego pochodzenia szrot a oddają perspektywicznego swojego młodego zawodnika my mówimy o awansie?Na pewno tak się robi biznes parę dni przed ważnym meczem?.Masakra.i jak wierzyć w korzystny wynik z Widzewem? i w całej rundzie?Nie mvdlcie oczu działacze!
    • 55%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.96.*** 2021-02-24 22:55
      Lecz się facet, za chwilę odszedłby za darmo, jak jestes taki mocny wyłóż kasę na Radomiaka
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic 62.122.112.*** 2021-02-25 11:21
      Za chwilę? miał umowę wazną do 06.22r.z takimi zawodnikami przedłuża się umowę, a nie sprzedaje za czapkę śliwek! np za zaległości w pensji. Aż strach pomyśleć jak "zarobią" na Kapucie. Po co gadki ze gramy o awans?Łykasz too prawda?wiem,ja już nie:)
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Kibic 5.173.136.*** 2021-02-24 22:28
    Szkoda dobry zawodnik.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Chuligan Broni 37.248.220.*** 2021-02-24 19:40
    I bardzo dobrze krzyż na droge i wyp.... z naszego Radomia.
    • 77%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Pele 84.164.35.*** 2021-02-24 16:07
    Szkoda , w Radomiu to sobie pożył trochę a tam ławka rezerwowych tylko lub na jokera będzie grał czyli ostatnie 10 min meczu,Wróci napewno do Radomia.. pozdrawiam serdecznie
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ya 88.156.208.*** 2021-02-24 16:32
      Też myślę że jeszcze go w Radomiu zobaczymy. Mimo wszystko Karol dzięki i powodzonka :))
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Zielonobiały 95.49.85.*** 2021-02-24 15:30
    Szkoda chłopaka. Sprzedajemy najlepszego napastnika za nie wiadomo kogo. U nas z każdym meczem byłby coraz lepszy.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Warchoł 188.146.69.*** 2021-02-24 15:01
    Nie rozumiem tej polityki klubu? Chłopaki którzy zaczynają coś pokazywać momentalnie znikają z Radomiaka. Cóż z tego, że w zamian dostają jakiegoś Słoweńca, gdy czytam że był niewypałem. Jak widać jesteśmy taka trampolina. A działacze niech nie oszukują kibiców ze walczymy o awans.
    • 82%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Wojtala 80.52.193.*** 2021-02-24 14:58
    .............WIELBŁĄD, że go puściliśmy, bardzo rozwojowy zawodnik, ale z drugiej strony jeżeli sam chciał to z niewolnika nie ma pracownika...............tylko moim zdaniem zbyt wcześnie, powinien jeszcze ogrywać się na poziomie I ligi, co najmniej rok....ale dzięki za wszystko i powodzenia Karol.....; :)
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy