Kolejna sparingowa porażka Broni. Tym razem w Tarnobrzegu

Po porażkach ze Stalą Stalowa Wola oraz Chełmianką Chełm, piłkarze Broni Radom rozegrali sparing w Tarnobrzegu z tamtejszą Siarką. Rywale objęli prowadzenie już w ósmej minucie, a przed przerwą podwyższyli na 2:0. W poczynaniach drużyny Broni sporo było chaosu.

Na drugą część spotkania trener Dominik Bednarczyk posłał zmieniony skład. Na początku drugiej połowy gospodarze mogli zdobyć kolejne gole, ale najpierw ekipę Broni uratował słupek, a potem pojedynek sam na sam wygrał bramkarz, Jakub Kosiorek. Jednak w 54 minucie błąd defensywy radomian wykorzystał napastnik Siarki podwyższając na 3:0. Do końca wynik nie uległ już zmianie.

Siarka Tarnobrzeg - Broń Radom 3:0 (2:0)
Zwolski 8, testowany 37, Feret 54
Broń:
Ginał (30 Kosiorek) – Banaszkiewicz, Wrześniewski, Jakubiec, Kventsar, Kobiera, Kowalski, Dziubiński, testowany, testowany, testowany oraz testowany bramkarz, Partyka, Kiełbasa, Wójcik, Grudzień, Machajek, Ankurowski, Głogowski, testowany.