Yakuba 4. - Kobylak 66.

90+5'

KONIEC MECZU. Radomiak Radom remisuje na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:1.

90+2'

Kontratak Puszczy i Kobylak wygrywa pojedynek sam na sam z Thiago! Potem jeszcze jedna dobra interwencja bramkarza Radomiaka po strzale Tomalskiego

Co najmniej pięć minut dłużej potrwa to spotkanie

90'

Stępień główkuje ponad poprzeczką

88'

Leandro za Semedo

85'

Płaskie dośrodkowanie Abramowicza z lewej strony, ale nikt nie zamknął tej akcji

85'

Skuteczne piąstkowanie Kobylaka we własnym polu karnym

83'

Strzał Craciuna zablokowany

81'

Thiago za Hajdę

81'

Zamieszanie pod bramką Puszczy po rzucie z autu Abramowicza. Ostatecznie jednak zażegnane niebezpieczeństwo przez gospodarzy

76'

Jardel indywidualnie, ale jego uderzenie zostało zablokowane

75'

Donis za Jordao

69'

Semedo wpadł w pole karne rywali i oddał mocny strzał, ale ponad poprzeczką

66'

GOOOL DLA RADOMIAKA!!!

KURIOZALNA SYTUACJA!!! Zdobywcą gola dla Radomiaka... GABRIEL KOBYLAK! Bramkarz Radomiaka wykopał piłkę spod własnej bramki, a po drugiej strony nieporozumienie między Zychem i obrońcami Puszczy i piłka wpadła do siatki!

65'

Machado za Wolskiego

65'

Tomalski za Poczobuta

Stępień za Majchrzaka

63'

Po analizie VAR sędzia Kwiatkowski wyrzuca Vagnera z boiska! Radomiak w osłabieniu!

62'

VAR sprawdza faul Vagnera na Hajdzie. To potencjalna czerwona kartka dla zawodnika Radomiaka

60'

Radomiak próuje, ale bez skutku

56'

Teraz próbował Rossi, ale bardzo niecelnie

55'

Niecelny strzał Mrozińskiego

53'

Niemarwo w obronie zagrał Radomiak w tej akcji. Yakuba strzela i broni Kobylak

51'

Kontratak Radomiaka koncertowo zmarnowany przez Vagnera. Zawodnik "Zielonych" miał bardzo dużo czasu w polu karnym rywalki, ale źle przyjął piłkę, a potem równie kiepsko uderzył

47'

Wolski zaczyna drugą połowę od żółtej kartki

46'

GRAMY! Zaczęła Puszcza

Zmiany w zespole Radomiaka w przerwie.
Jardel zastąpił kontuzjowanego Rochę
Grzesik zmienił z kolei Jakubika

Zmiana też w Puszczy: Wojcinowicz za Sołowieja

45+5'

Koniec pierwszej polowy

Wygląda na to, że Rocha doznał urazu stawu skokowego lądując po strzale. Napastnik Radomiaka opuszcza boisko na noszach

Jakiegoś urazu doznał Rocha. Chyba będzie potrzebna zmiana

45+1'

Jakubik z głębi pola w kierunku Rochy, ten główkuje i znowu łapie bramkarz Puszczy

Co najmniej dwie minuty doliczone przez arbitra

44'

Abramowicz z autu w pole karne, tam główkuje Vusković i łapie Zych

43'

Bardzo ładny i mocny strzał Abramowicza z dystansu - z problemami Zych wybija na korner

41'

Kontratak Radomiaka zatrzymany przez gospodarzy na 30. metrze

40'

Strzał Luizao z dystansu zablokowany

35'

Hajda dośrodkowuje z prawej flanki i Kobylak łapie piłkę na piątym metrze

35'

Rzut rożny dla Radomiaka. Jordao rozegrał krótko z Wolskim, piłka wróciła do Portugalczyka, ale jego centra bez problemu wyłapana przez golkipera Puszczy

31'

Wolski faulowany w okolicy narożnika "szesnastki". Dośrodkowanie w kierunku pola karnego i w zamieszaniu podbramkowym Vusković fauluje Zycha

29'

Jordao drybluje w polu karnym rywali, podaje po ziemi wzdłuż linii i z łatwością łapie Zych

27'

Kontratak Puszczy, która mogła prowadzić już 2:0! Sporo chaosu było jednak w tej akcji i ostatecznie Radomiak wyszedł obronną ręką

27'

Rzut wolny dla gości. Wolski centruje w pole karne. Znowu jednak bez zagrożenia

25'

Aut dla Radomiaka. Wrzutka Abramowicza w pole karne, a tam faul ofensywny Vuskovicia, który ogląda żółty kartonik

23'

Zagrożenia z tego stałego fragmentu Puszcza nie stworzyła

22'

Vagner Dias fauluje ok. 25 metrów przed własną bramką

18'

Z lewego skrzydła podawał Abramowicz i trafił w Hajdę. "Zieloni" domagali się rzutu karnego, ale zagrania ręką tam nie było

18'

Pierwszy celny strzał Radomiaka w tym spotkaniu. Po ziemi próbował Rocha, ale łapie Zych

15'

Dośrodkowanie Vuskovicia wyłapane bez większych problemów przez Zycha

14'

Pierwsza żółta kartka dziś - obejrzał ją Rossi

12'

Mało dzieje się na boisku w ostatnich minutach

9'

Centra Abramowicza z lewego skrzydła, ale bez zagrożenia

7'

Bardzo źle zaczął to spotkanie Radomiak

4'

GOL DLA PUSZCZY! W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Roman Yakuba i to on pokonuje Kobylaka otwierając wynik tego spotkania.

4'

Zapolnik strzela z narożnika pola karnego, Kobylak wypluwa piłkę przed siebie! Rossi zażegnał jednak niebezpieczeństwo wybijając piłkę na rzut rożny

3'

Wygląda na to, że zawodnik gospodarzy doszedł już do siebie

1'

Starcie w środku pola pomiędzy Jakubikiem a Yakubą. Leży na murawie zawodnik Puszczy

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.12.25

Dzisiejszy mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

g.12.20

W pierwszej rundzie Radomiak Radom zremisował u siebie z Puszczą Niepołomice 1:1.

g.12.15

Puszcza Niepołomice swoje spotkania domowe rozgrywa na stadionie Cracovii. Radomiak nie ma dobrych wspomnień z tego obiektu. To właśnie na nim, 10 lutego "Zieloni" przegrali z "Pasami" aż 0:6.

g.12.11

Znamy składy obu zespołów:

Puszcza: Zych - Craciun, Sołowiej, Mroziński, Yakuba, Poczobut, Serafin, Jin-Hyun, Majchrzak, Hajda, Zapolnik.

Radomiak: Kobylak - Jakubik, Rossi, Vusković, Abramowicz, Semedo, Luizao, Jordao, Wolski, Dias, Rocha.

g.12.10

Po przerwie reprezentacyjnej wraca PKO Ekstraklasa. W Poniedziałek Wielkanocny Radomiak Radom gra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.