KONIEC MECZU. Radomiak przegrał u siebie z Chrobrym 1:2.

Co najmniej trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

88'

Nasiliły się ataki gospodarzy, Radomiak dąży do wyrównania

85'

GOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Nascimento centruje z rzutu rożnego i akcję strzałem lewą nogą zamyka Angielski!

85'

Szansa Radomiaka! Sirk po ziemi przy słupku, ale świetnie broni Leszczyński!

84'

W trzy minuty dwie żółte kartki obejrzał Piła, który wylatuje z boiska!

83'

Jakubik

81'

Piła

78'

Centra z rzutu rożnego, Sirk próbował głową. Niecelnie.

75'

Piła za Dziąbka

74'

Fortes za Gąskę

74'

Sirk za Kaputa

74'

Jakubik wrzuca z autu, głową strzela Raphael, ale lekko i w dodatku niecelnie

72'

Dogranie z głębi pola i strzał Angielskiego głową, ale zbyt lekki. Coraz mniej czasu ma Radomiak na odrobienie strat...

66'

Praznovsky za Piotrowskiego

64'

Raphael Rossi

63'

Abramowicz lewym skrzydłem, zwiódł obrońcę, oddał strzał, ale skutecznie piąstkuje Leszczyński

62'

Sokół zgrał do Angielskiego, a ten strzela i piłka o centymetry mija słupek bramki Chrobrego! Dobra akcja "Zielonych"

62'

Sokół za Kozaka

59'

Radomiak dalej w ofensywie, ale wciąż bezskutecznie

55'

Centra Abramowicza z lewego skrzydła i strzał Kozaka zablokowany

53'

Leandro przymierzył z dystansu, ale łapie Leszczyński

49'

Tymczasem poza ogrodzeniem stadionu przy Narutowicza pojawili się... kibice Chrobrego

47'

Jakubik po ziemi z prawego skrzydła, ale Gąskę uprzedził obrońca Chrobrego

Obie ekipy bez zmian w składzie

46'

GRAMY! Zaczął Radomiak

45+3'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45+'2

GOL DLA CHROBREGO! Świetne podanie na wolne pole po ziemi od Piotrowskiego do Dziąbka, a ten ze stoickim spokojem strzela i pokonuje Kochalskiego

Co najmniej trzy minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

45'

Leo strzela i trafia w obrońce gości

43'

W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Kozaka, jednak jego strzał daleki od ideału

43'

Kolenc za Cywkę - uraz zawodnika Chrobrego

42'

W odpowiedzi centra Jakubika i znów wybijają obrońcy Chrobrego

42'

Jedna z niewielu akcji Chrobrego. Z dystansu Dziąbek, ale ponad poprzeczką

38'

"Zieloni" w ataku pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika...

36'

Kolejny rzut rożny dla Radomiaka, kolejne dośrodkowanie w pole karne i znowu górą obrońcy Chrobrego

30'

Dobre dogranie do Angielskiego z głębi pola, ale strzał napastnika Radomiaka zablokowany

27'

Abramowicz lewą stroną, dogrywa wzdłuż linii, ale wybijają to defensorzy Chrobrego

25'

Nascimento strzela z wolnego wprost w mur. A Leandro wrócił już na plac gry

24'

Opatrywany Leandro

23'

Dryblował Leandro i goście zatrzymują go faulem. Rzut wolny dla "Zielonych" około 20 metrów od bramki Chrobrego

21'

Główkował Abramowicz, ale jeden z graczy Chrobrego wybija piłę niemal z linii

18'

Dośrodkowanie Kozaka w pole karne i główkuje Gąska, ale jego uderzenie było zbyt lekkie i pewnie łapie Leszczyński

18'

Z dystansu Cywka, ale ponad bramką Kochalskiego

18'

Już mamy pierwszą zmianę w Radomiaku. Jakiś uraz Radeckiego. W jego miejsce Filipe Nascimento

17'

Kowalczyk wywalczył korner dla swojego zespołu

16'

Próba Angielskiego daleka od ideału

15'

Kozak z dryblingiem wpadł w pole karne, ale strzał jednego z zawodników Radomiaka zablokowany

11'

Radecki z dystansu, trafia w Abramowicza, który...jest na spalonym

8'

Kozak strzela... ale przemilczmy jakość tego uderzenia

7'

Kolejna okazja dla gości, ale w dobrej sytuacji w polu karnym nie trafił w piłkę Dziąbek

5'

GOL DLA CHROBREGO! Świetny strzał Mandrysza z dystansu, z około 16 metrów i Kochalski musi wyciągać piłkę z siatki

3'

Groźna kontra gospodarzy. Gąśka wyprowadzał piłkę, podał ją do Kozaka, ten oddał do Leandro. Brazylijczykowi jednak futbolówka odskoczyła i nie było ostatecznie wielkiego zagrożenia

1'

Pierwszy raz Radomiak zameldował się pod bramką rywalki. Dogranie Kozaka jednak zbyt lekkie

Dla Radomiaka to pierwszy domowy ligowy pojedynek w rundzie wiosnnej

1'

GRAMY! Zaczął Chrobry.

g.16.58

Zespoły, każdy osobno, wychodzą już na murawę przy Narutowicza 9

g.16.52

Rozgrzewka zakończona, za parę minut początek spotkania!

g.16.43

W tabeli Fortuna 1 Ligi Radomiak jest na 6. miejscu z 31 punktami, natomiast Chrobry zajmuje dziesiątą lokatę i uzbierał do tej pory 23 "oczka".

g.16.40

Dzisiejszy mecz poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi.

g.16.37

Z powodu urazu nie zagra dziś Meik Karwot.

g.16.35

W pierwszej wiosennej kolejce Radomiak zremisował w Łodzi z Widzewem 1:1, natomiast Chrobry też podzielił się punktami z rywalem, remisując z Koroną 2:2.