Jeszcze co najmniej trzy minuty potrwa to spotkanie

Ładna akcja Lewandowskiego i Abramowicza, dogranie w pole karne, ale Nowaka uprzedza Wolniewicz

Norkowski doszedł do pozycji strzeleckiej w polu karnym, ale mocno chybił

Lewandowski za Mikitę (Radomiak)

85'

Makowski z prawej strony boiska, taki centrostrzał, ale w boczną siatkę

84'

Niebezpiecznie pod bramką Radomiaka. Ali trafia jednak w jednego ze swoich kolegów z drużyny

83'

Centra w pole karne i uderzenie głową Nowaka obok bramki

80'

Jakubik z prawej strony w szesnastkę do Mikity, ale strzał zawodnika Radomiaka ponad bramką!

79'

Górski do MIkity na lewą stronę pola karnego, ten podaje wzdłuż linii po ziemi, ale w ostatniej chwili wybijają jastrzębianie!

77'

Głową strzela Bojdys, ale ponad bramką Kochalskiego

75'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Mikita pewnym egzekutorem "jedenastki"! Zieloni błyskawicznie doprowadzają do remisu!

74'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Zagranie ręką jednego z zawodników GKS-u!

72'

GOL DLA GKS-u! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, wybijają radomianie przed pole karne, a tam do piłki dopada Tront i strzałem z 20 metrów wyprowadza gości na prowadzenie.

71'

Górski za Karwota (Radomiak)

70'

Szczęch za Jadacha (GKS)

70'

3605 widzów ogląda dzisiejszy mecz

69'

Makowski po ziemi w pole karne do Nowaka, ale wyłuskali mu piłkę obrońcy

67'

Kulawiak (GKS)

66'

Norkowski za Mroza (GKS)

66'

Ali niecelnie, ale wcześniej kolejny prosty błąd radomian

65'

Coraz odważniej poczynają sobie jastrzębianie. Sygnał ostrzegawczy dla zielonych

63'

Michalski po ziemi w pole karne i w ostatniej chwili wybijają rywale. Parę chwil później pomocnik Radomiaka próbował strzelać, ale nie była to udana próba

62'

Jadach mocno z dystansu i łapie Kochalski

61'

Michalski za Leandro (Radomiak). Jakiś uraz Brazylijczyka

59'

Mikita przyjmuje w polu karnym, strzela mocno, ale na posterunku Drazik!

58'

Rozkręcili się goście. Adamek do Wróbla, ale ten na szczęście radomian strzela bardzo niecelnie

56'

GOL DLA GKS-u! Podanie z głębi pola, Cichocki mija się z piłką i Adamek nie mógł tego zmarnować - był sam na sam z Kochalskim i pakuje piłkę do siatki.

52'

Ależ aptekarskie sędziowanie arbitra Kosa w dzisiejszym meczu

51'

Makowski dośrodkowuje w pole karne, ale Nowaka uprzedził obrońca GKS-u

49'

Znów Mróz, tym razem strzela obok bramki

47'

Dośrodkowanie Mroza wyłapuje Kochalski

46'

GRAMY! Zaczął Radomiak

45+2'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za kwadrans

45+2'

Ali strzela z rzutu wolnego. Cóż, nie było to precyzyjne uderzenie

45+1'

Kochalski zobaczył żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem. Miał prawo się zdenerwować, bo decyzja arbitra o faulu na korzyść GKS-u mocno dyskusyjna

45+1

Mikita na lewą stronę do Abramowicza, ten miękko dośrodkowuje, ale dobrze ustawiony Drazik

45'

Co najmniej minutę dłużej potrwa pierwsza połowa

45'

Tront strzela z dystansu. Lekko i obok słupka

40'

Mikita na wolne pole do Leandro, a ten uderza w boczną siatkę. Było blisko!

37'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Świetne podanie Karwota w pole karne i znakomicie odnalazł się tam Nowak, który pokonuje Drazika!

36'

Kolejna próba Leandro. Tym razem uderzenie zablokowane

34'

Zaskakujący strzał Leandro z prawej strony, ale dobrze ustawiony Drazik

31'

Mikita (Radomiak)

31'

Dośrodkowanie Aliego na głowę Wróbla. Strzał napastnika gości mocny, ale nieznacznie niecelny

28'

Pierwszy strzał GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne, ale uderzenie Wolniewicza dalekie od ideału

25'

Znakomitą sytuację zmarnował Leandro! Makowski z prawej strony, piłka odbija się od jednego z obrońców i trafia pod nogi Brazylijczyka. Leo jednak spudłował w świetnej sytuacji

21'

Leo z głębi pola w kierunku Nowaka, ale trochę zbyt mocno

18'

Leandro z dystansu obok słupka

17'

Dośrodkowanie gości z rzutu wolnego i znów łapie Kochalski

16'

Kwadrans gry za nami, a GKS dalej bez strzału na bramkę zielonych

14'

Makowski znowu próbował z dystansu, ale tym razem strzał bardzo niecelny. Zawodnik Radomiaka trafil prawie w telebim

12'

Kochalski pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywali. No na razie nie jest to porywające widowisko...

10'

Kaput próbował z dystansu, ale trafił w jednego z defensorów GKS-u

7'

Szybko sędzia pokazał pierwszą kartkę w tym meczu. Upomniany Bojdys (GKS), który faulował przy linii Leandro

6'

Dośrodkowanie... albo strzał Mikity. Ciężko stwierdzić. Tak czy inaczej, piłka stracona

3'

Mikita z rożnego, ale zbyt mocne to dośrodkowanie

3'

Makowski po ziemi z dystansu i Drazik z problemami wybija na korner

1'

Mikita bliski przejęcia piłki na lewym skrzydle, ale GKS szybko naprawił błąd

1'

GRAMY! Zaczęli goście

g. 17.29

W składzie Radomiaka parę zmian w stosunku do poprzedniego meczu. W wyjściowej "jedenastce" Kochalski, Grudniewski czy Kaput. Na ławce tym razem Haluch, Pietrzyk i Michalski

g. 17.28

Sędziowie wyprowadzają drużyny na murawę. Radomiak w zielono-białych strojach, GKS na czarno-żółto