KONIEC MECZU!!! RADOMIAK RADOM PO 36 LATACH WRACA DO PKO EKSTRAKLASY!!!

Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie

Banasiak za Radeckiego

87'

Leandro

85'

Sokół ładnie się zabrał z piłką, ale dobra interwencja Sewerysia w ostatniej chwili i tylko rzut rożny dla Radomiaka

83'

Bogusz oddał strzał z około 12 metrów, ale łapie bez większych problemów Zapytowski

82'

Na innych stadionach bez zmian. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn 0:0, GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:0.

80'

Bogusz za Gąskę

80'

Sokół za Angielskiego

Sędzia upomniał czterech zawodników - Abramowicz, Karwot Podgórski, Rybus

Już sytuacja opanowana

77'

Zagotowało się na środku boiska... spięcie pomiędzy zawodnikami obu zespołów

77'

Leandro wpadł w pole karne, ale zgubił po drodze futbolówkę

75'

Dogranie w pole karne Radomiaka, strzelał Kiełb, ale niecelnie

70'

RADOMIAK 20 MINUT OD PKO EKSTRAKLASY!

68'

Zebić fauluje Radeckiego

67'

Gąska wpadł w pole karne, podał wzdłuż linii, ale nikt nie zamknął tej akcji

65'

Ostre wejście Lisowskiego w Leo i żólta kartka dla Lisowskiego

62'

Drybling Abramowicza na lewej stronie boiska i rzut rożny dla "Zielonych". Dośrodkowanie Gąski i niepewna interwencja Zapytowskiego. Nie było jednak strzału na bramkę

59'

Leandro z głębi pola w kierunku Angielskiego, ale uprzedził go Zebić

57'

Z dystansu strzelał Rybus, ale łapie Kochalski

Z innych boisk: GKS Tychy prowadzi z ŁKS-em Łódź 1:0. W Niecieczy wciąż 0:0

57'

Kiełb pod polem karnym Radomiaka, ale nie zdołał oddać strzału

56'

Rybus za Szpakowskiego

55'

Na razie nie ma zmiany obrazu gry. Radomiak ma ten mecz pod kontrolą

52'

Petrović za Pervana

47'

Strzał Karwota zablokowany. Dobra akcja Radomiaka

46'

GRAMY!

Piłkarze wracają na murawę

Z innych stadionów. Po 45 minutach Bruk-Bet - Stomil 0:0 i GKS - ŁKS 0:0.

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. RADOMIAK 45 MINUT OD EKSTRAKLASY!

45'

Ależ zakręcił Kaput na prawym skrzydle! Podał do Radeckiego, ten się obrócił, oddał strzał, ale piłka minęła słupek bramki Koronty

44'

Kontratak Radomiaka, wychodzi z piłką Leandro, wykłada ją Angielskemu, ale ten strzela niecelnie

41'

GOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!!!!!!! Z autu rzucał Abramowicz, jeden z zawodników Radomiaka przedłużył piłkę i Radecki strzałem głową podwyższa na 2:0!!!

40'

Gąska bardzo aktywny dziś. Wywalczył kolejny korner

Po niemal 40 minutach na innych stadionach bez zmian - dalej bezbramkowe remisy w meczach Bruk-Betu ze Stomilem i GKS-u z ŁKS-em

34'

Gąska dośrodkowuje z rzutu rożnego... i prawie zdobywa gola! Piłka odbiła się od słupka...

32'

Dośrodkowanie w pole karne, ale tam na szczęście dla Radomiaka, Szymusik nieczysto trafił w piłkę

31'

Podgórski centrował w pole karne, ale dobrze we własnej "szesnastce" znalazł się Angielski, który wybił futbolówkę na rzut rożny

29'

Radecki wyprowadzał piłkę środkiem, ale jego podanie w kierunku Angielskiego było zbyt lekkie i akcję przerwali obrońcy Korony

28'

Radomiak kontroluje to spotkanie i dąży do zdobycia kolejnego gola

27'

Kolejna centra w "szesnastkę", tym razem Abramowicz doszedł do pozycji strzeleckiej, ale chybił

26'

Wrzutka Leandro w pole karne, ale obrońca Korony uprzedził Abramowicza

24'

Strata radomian w środku pola, ale szybko "Zieloni" naprawili błąd

22'

Radecki z dystansu i POPRZECZKA!

21'

Gąska wyłożył piłkę Angielskiemu, ale ten nie zdołał oddać strzału

19'

Jakubik dogrywał z głębi pola... ale baaaaardzo niecelnie

15'

Minął kwadrans. Na innych boiskach: Bruk-Bet remisuje 0:0 ze Stomilem. Bez bramek również w meczu GKS-u Tychy z ŁKS-em Łódź.

15'

Jakubik po ziemi wzdłuż linii, ale wybijają defensorzy Korony

14'

Kaput wbiegł z piłką w pole karne Korony z lewego skrzydła, oddał strzał, ale niecelny

12'

Było groźnie pod bramką Kochalskiego, ale chybił Kiełb

10'

"Centrostrzał" Karwota, ale piłka mija bramkę Zapytowskiego

9'

"Dzisiaj nadszedł czas na zwycięstwo twe, dzisiaj nadszedł czas na ekstraklasę" od paru minut na trybunach!

Zobaczcie też galerię zdjęć kibiców sprzed meczu - TUTAJ

Kibice oglądają też wspólnie to spotkanie na Placu Jagiellońskim - ZOBACZ TUTAJ

7'

Dogranie w pole karne Radomiaka, ale zbyt lekko i w dodatku niecelnie próbował Łukowski

5'

Od począku meczu gorący doping kibiców Radomiaka, którzy szczelnie wypełnili stadion przy Narutowicza

2'

CO ZA POCZĄTEK "ZIELONYCH"!

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!!!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Gąski i piłkę do siatki pakuje Dawid Abramowicz!

1'

Radomiak bardzo szybko mógł napocząć rywala, ale piłka odskoczyła Radeckiemu, który wbiegał w pole karne

1'

GRAMY!

g.12.39

Zacznie Korona

g.12.38

Obie ekipy już na murawie!

g.12.35

Radomiakowi w dzisiejszym spotkaniu wystarczy remis, aby wywalczyć upragniony awans! Bez względu na wyniki innych spotkań

g.12.34

Rozgrzewka dobiegła już końca, za kilka minut zaczynamy!

Piłkarze już na murawie - ZOBACZ TUTAJ

g.11.45

Dzisiejszy pojedynek poprowadzi Piotr Lasyk z Bytomia

g.11.42

Znamy już składy, w jakich wybiegną oba zespoły w dzisiejszym spotkaniu!

Radomiak: Kochalski - Abramowicz, Cichocki, Rossi, Abramowicz, Radecki, Karwot, Kaput, Gąska, Leandro, Angielski.

Korona Kielce: Zapytowski - Podgórski, Seweryś, Szymusik, Zebić, Łukowski, Szpakowski, Pervan, Oliveira, Kiełb, Lisowski.

g.11.34

Dziś w Radomiu nieco zimniej niż w ostastnich dniach, pochmurno i bardzo wietrznie

g.11.30

Ze stadionu przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak

"Zielonym" w dzisiejszym pojedynku wystarczy remis, aby wywalczyć upragniony awans do PKO Ekstraklasy!

Zachęcamy też do przeczytania innych przed meczowych materiałów (kliknij w tytuł, aby przejść do artykułu)!

- Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom: - Nie będziemy kalkulować, chcemy wygrać i cieszyć się z awansu

Trening Radomiaka przed meczem z Koroną (zdjęcia)

Kibice wspólnie obejrzą mecz Radomiaka z Koroną! Telebim stanie na Placu Jagiellońskim

Na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 będzie podgrzewana murawa! Radomiak w Ekstraklasie zagra więc w Radomiu!

Hrabia Zdzisław Radulski: Awans Radomiaka do ekstraklasy to marzenie mojego życia! [WIDEO]

Trzy możliwości awansu! Szanse Radomiaka to 97 %!

Kolejka po bilety na niedzielny mecz Radomiaka (zdjęcia)