KONIEC!!! Radomiak pokonuje ŁKS!!! po golu Rossi Leandro z rzutu karnego!!!

Damian Jakubik, Patryk Mikita z wysokości trybun dopingują "Zielonych"

Arbiter doliczył 4 miunty!

88'

Sobociński

Leo strzelił w prawy róg bramki Malarza. Golkiper wyczuł jego intencję, ale nie sięgnął piłki!!!

86'

GOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!! LEANDRO

Leandro, czy Malarz?

Piłkę ustawił Rossi Leandro, ale jeszcze opatrywany w polu karnym jest Gąska

83'

Karny dla Radomiaka!!!

82'

Co za okazja dla ŁKS-u!!! Sam na sam z Kochalskim wyszedł Sekulski, ale Kochalski wygrywa ten pojedynek!!!

82'

Strzał łodzian, ale tym razem Trąbka w boczną siatkę

81'

Podliński za Angielskiego

Strzelał głową jeden z zawodników ŁKS-u, ale spokojna interwencja golkipera

Do wejścia już szykuje się Karol Podliński, a więc trener Radomiaka także wprowadzi napastnika

- Koncentracja panowie! - pokrzykuje Leandro do swoich kolegów

78'

Piłkę chwyta Malarz i wyrzuca ją do Sajdaka, ale ten ostatecznie przy próbie kontrataku, ją traci

76'

Rzut rożny dla Radomiaka

74'

Zagranie piłki ręką przez Bodziocha

Ładna akcja radomian, ale Kozak za mocno dośrodkował do Banasiaka

Zmiana więc na pozycji napastnika

Corral - Sekulski

71'

Gąska dośrodkowywał, a uderzał Bodzioch. Było blisko!

Drugi rzut rożny w meczu dla gospodarzy

70'

Wracamy na boisko MOSiR-u, bo w polu karnym Radomiaka leżał Leandro, ale już Brazylijczyk gotowy do gry

25:17, w takich rozmiarach Radomka wygrała trzeciego seta z rzeszowiankami! Developres już traci pierwszy punkt sezonie

68'

Strzelał Kaput, ale bardzo niecelnie

Faulowany Kaput, Następny stały fragment gry i kolejna wycieczka obrońców w pole karne

Piłkę na aut wybijają jednak łodzianie

Rzut wolny dla radomian. W pole karne biegną Świdzikowski i Bodzioch

65'

Efektowna interwencja Kochalskiego po mocnym dośrodkowaniu Sajdaka

Dzisiejszy mecz w roli gościa, ogląda m.in., trener Maciej Skorża

Z kolei coraz częściej w posiadaniu futbolówki są radomianie

60'

ŁKS w tej części już nie atakuje tak zażarcie, jak w pierwszych 45. minutach

Angielski wciąż nie może uwierzyć, że zmarnował tą akcję

57'

Co za szansa przed Radomiakiem!!! Karol Angielski aż złapał się za głowę. Napastnik miał przed sobą pustą bramkę, ale z najbliższej odległości trafił w poprzeczkę!!!

55'

Kamil Dankowski

Kozak faulowany przez rywala, będzie żółta kartka

54'

Nieudane dośrodkowanie i piłkę w dłoniach ma Malarz

Arbiter dopatrzył się faulu na Leandro, ale jeszcze na połowie radomian

52'

Kontratak Leandro i Gąski, ale zawodnicy sobie przeszkodzili i piłka w posiadaniu obrońców ŁKS-u

51'

Stracił piłkę na swojej połowie Angielski, ale w porę futbolówkę sprzed pola karnego wybija Świdzikowski

49'

Banasiak dośrodkowała, ale piłkę z głowy Świdzikowskiemu zdjął Sajdak

Gąska wywalczył pierwszy rzut rożny dla Radomiaka

48'

Kaput upominany przez sędziego, za faul w środkowej strefie boiska na Pirulo

Rozpoczęła się II połowa

Zmiana w ŁKS-ie. W miejsce Klimczaka pojawia się Maciej Wolski

Oklaski z trybun, a to oznacza, że na murawie są także "Zieloni"

Po emocjach z I połowy powracamy na drugą część meczu. ŁKS już na boisku

Koniec I połowy

Sędzia do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy doliczył 60. sekund

43'

Dośrodkowywał Banasiak, a do piłki najwyżej wyskoczył Karwot, ale jego strzał głową wysoko ponad poprzeczką

43'

Faulowany Kozak i będzie stały fragment gry dla Zielonych

Goście mieli rzut wolny, ale w polu karnym faulowany Bodzioch

W drugim secie lepsze rzeszowianki i w hali MOSiR-u jest obecnie remis

40'

Trener Stawowy nakazuje teraz swoim podopiecznym grać nieco wyżej

39'

Dośrodkowanie ŁKS-u z lewej strony boiska i nie zrozumieli się Świdzikowski z Kochalskim, ale ostatecznie bramkarz na raty złapał piłkę. Mogło byc groźnie

38'

Radomiak prekombinował w polu karny. - Dlaczego nie strzelałeś - krzyknął trener w kierunku Leandro

Kolejny rajd Gąski, ale tym razem pomocnik został nieprzepisowo zatrzymany i jest rzut wolny

35'

Słupek uratował Radomiaka!!! Strzelał z bocznej strefy boiska Klimczak!

Zieloni mieli teraz pretensje do arbitra, że ten w środku pola przerwał akcję, po faulu Angielskiego

31'

Ofensywna, samotna akcja Gąski wyjaśniona przez stoperów ŁKS-u

28'

Błąd Bodziocha i ŁKS wyprowadził kontratak 4x4, ale Bodzioch naprawił swój błąd i wybił piłkę na aut

Akcja lewą stroną boiska, ale Angielski, za mocno do Leandro

25'

ŁKS od kilkudziesięciu sekund konstruował atak pozycjny, ale ten w końcu został przerwany przez Bodziocha

23'

W Radomiu teraz gra w środkowej strefie

Do 70. minuty Korona przegrywa 0:2 ze Stomilem

Dziś odbyły się już cztery zaległe mecze. W nich: Resovia zremisowała z Sandecją 0:0, Puszcza pokonała Górnika Łęczna, Chrobry uległ Odrze 2:3, zaś Arka wygrała z Zagłębiem 2:0

Na pozycji spalonej Dankowski

Ewentualne straty piłki łodzianie dość szybko potrafią zamienić na bardzo niebezpieczne kontry

Radomiak gra dość odważnie, bo nie ogranicza się jedynie do defensywy. Taka gra przeciwko ŁKS-owi jest jednak dość ryzykowna

17'

Po raz pierwszy interweniował Malarz, po dość lekkim strzale Angielskiego

16'

Bardzo groźnie pod bramką Kochalskiego, ale piłka po mocnym dośrodkowaniu Dankowskiego z trudem wybita przez bramkarza

Dość ostra gra ŁKS-u od początku, ale w ramach przepisów

Teraz Radomiak znalazł się w polu karnym łodzian, ale arbiter dopatrzył się faulu na obrońcy

Tymczasem po pierwszym secie Radomka w meczu na szczycie prowadzi z Developresem Rzeszów!

12'

Ciężko jest wyprowadzić radomianom futbolówkę, bo zawodnicy są co chwila podwajani przez rywala

Radomiak dał się zepchnąć do defensywy i teraz szuka okazji do kontrataku

11'

Rzut rożny, ale uderzenie Domingueza wysoko ponad poprzeczką

10'

Bardzo groźny kontratak gości. Piłka dograna z lewej strony do Corrala, ale napastnika w ostatniej chwili wślizgiem ubiegł Świdzikowski

Trzy strzały w odstępie jednej akcji dla ŁKS-u, ale ponownie wszystkie zablokowane przez defensorów Zielonych

Leżał na boisku Mularz, którego przypadkowo potrącił Angielski, ale już wszystko w porządku

Próba strzału Pirulo, ale uderzenie zablokowane przez Świdzikowskiego

7'

Groźna akcja Radomiaka. Leandro wyszedł sam na sam z Malarzem, ale z dość ostrego kąta bardzo źle uderzył i piłka wyszła na aut...

5'

Widać, że obie drużyny podeszły do siebie z respektem. Sooro walki w środku boiska. Póki co bez strzałów.

Lekko utykający Leandro, już na boisku

3'

Adrian Klimczak

Zaledwie 3. minuta, a już pierwsza żółta kartka. Ostro potraktowany Leandro, który jest opatrywany

To także i jego debiut na tej pozycji...

Na prawej stronie obrony gra dziś Cichocki, a parę stoperów tworzą: Świdzikowski i Bodzioch

Mecz się rozpoczął

To właśnie ten sędzia rozstrzygał pucharowy mecz Radomiaka z Pogonią w Siedlcach, który "Zieloni" wygrali 1:0

Zawody poprowadzi Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Będzie to jego debiut w 1 lidze

Radomiak zaprezentuje się w następujących trykotach: białe koszulki i zielone spodenki

Podopieczni Wojciecha Stawowego, jako pierwsi wybiegli na murawę. ŁKS zagra w czarnych strojach

Tymczasem Radomiak nie przegrał od pięciu meczów, a w trzech ostatnich nie stracił bramki...

ŁKS w dotychczasowych 11. meczach zdobył aż 29 goli (najwięcej w lidze), a także stracił najmniej bramek, bo zaledwie 4!

Wyjściowy skład lidera Fortuna 1 Ligi: Malarz - Sobociński, Klimczak, Dąbrowski, Dankowski, Corral, Dominguez, Trąbka, Pirulo, Sajdak, Rpzwandowicz.

Radomiak zagra w następującym składzie: Kochalski - Banasiak, Cichocki, Świdzikowski, Bodzioch, Kozak, Kaput, Angielski, Karwot, Gąska, Leandro.

Trener Dariusz Banasik pod nieobecność Damiana Jakubika i Artura Bogusza, wystawił w defensywie Macieja Świdzikowskiego i Adama Banasiaka. Ten pierwszy pełni funcję kapitana zespołu

Obie drużyny solidnie sie rozgrzewają. Na powietrzu dziś zaledwie 8 stopni Celsjusza, ale wierzymy że obie drużyny swoją dyspozycją nas rozgrzeją

W debiucie nowego oświetlenia Radomiak podejmie ŁKS Łódź. Maciej Kwiatkowski gorąco witam ze stadionu MOSiR-u!