Radomiak Radom - Miedź Legnica (relacja LIVE)

3:1 (1:0)
Bramki: Nowak 38, Leandro 67 z karnego, Banasiak 87 - Śliwa 85

90+8'

KONIEC MECZU! Radomiak Radom melduje się w finale baraży o awans do PKO Ekstraklasy!

90+7'

Bawi się Radomiak. Karwot wywalczył jeszcze korner

90+7'

Makowski sprzed pola karnego po ziemi i łapie Załuska

90+6'

Lewandowski próbował z dystansu, ale zbyt lekko i niecelnie

90+5'

Radomiakowi tutaj już nic złego nie może się przydarzyć! Miedź wyglądana zrezygnowaną

90+3'

To powinien być gol! Nowak uruchomił Banasiaka, ten wyłożył do Lewandowskiego, który marnuje jednak znakomitą okazję!

Na placu gry po golu na 3:1 pojawił się Byrtek (Miedź)

90'

Co najmniej SIEDEM minut dolicza arbiter!

87'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!! Bardzo szybko "Zieloni" odpowiedzieli na straconego gola! Sokół dograł w pole karne do Nowaka, ten trafił w słupek, ale dobitka Banasiaka do pustej bramki była już skuteczna!

85'

GOL DLA MIEDZI! To nie koniec emocji przy Narutowicza! Śliwa dostał dobre podanie od Kostorza, wpadł w pole karne i pokonał Misztę i mamy 2:1

84'

Chwilę wcześniej Makuch z dystansu wysoko ponad poprzeczką

84'

Znów próbował Sokół, tym razem zdecydowanie trudniejsza sytuacja. Jego wolej jednak daleki od ideału i strzał ponad poprzeczką

82

Banasiak za Michalskiego (Radomiak)

upomniany trener Banasik

80'

Nieprawdopodobne! Sokół mógł, a wręcz powinien zamknąć ten mecz! Nie trafił jednak z czterech metrów do pustej bramki!

80'

Po raz kolejny Załuska ratuje swój zespół! Znów strzelał Cichocki

79'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela Cichocki i z problemami, ale znów broni Załuska

78'

Makowski strzela z dystansu, ale końcówkami palców broni Załuska

78'

Radomiak gra mądrze i kontroluje boiskowe wydarzenia

77'

Kaput (Radomiak)

76'

Lewandowski za Leandro (Radomiak)

76'

Rajd Leandro prawą stroną, ale powstrzymują go goście i tylko aut

Michalski (Radomiak)

74'

Musa popełnił błąd, bliski jego wykorzystania był Makowski, ale uprzedził go Załuska

72'

Próbował Makuch, ale wprost w Misztę

"Dzisiaj nadszedł czas na zwycięstwo twe, dzisiaj nadszedł czas na ekstraklasę" - śpiewają na trybunach fani "Zielonych"!

Spiker informuje, że dziś na trybunach zasiadło 1910 kibiców

71

Makuch i Śliwa za Łukowskiego i Romana (Miedź)

Mijusković (Miedź)

68'

Na murawie leży Nowak. Spięcie pomiędzy zawodnikami obu ekip

67'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!!!! Leandro Rossi pewnym egzekutorem rzutu karnego i "Zieloni" prowadzą już 2:0!

64'

Uderzenie jednego z zawodników "Zielonych" i piłka wychodzi poza plac gry. Sędzia jednak pokazuje, że skorzysta z systemu VAR! Po chwili przerwy i sprawdzeniu tej sytuacji okazało się, że było zagranie ręką Musy i będzie "jedenastka" dla Radomiaka!

62'

Strzał Makowskiego zatrzymany przez obrońców

61'

Zbyt mocne dośrodkowanie Jakubika

59'

Słupek ratuje Radomiaka! Strzelał Marquitos

59'

Łukowski chciał podać na wolne pole do wychodzącego kolegi, ale zbyt lekko

55'

Dużo walki w ostatnich minutach

53'

Strata Kaputa w środku pola, ale na szczęście dlagospodarzy, Miedź nie wykorzystała kontrataku

49'

Kolejny korner, znowu dośrodkowuje Abramowicz, ale tym razem łapie Załuska

48'

Rzut rożny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Abramowicza, ale Karwota uprzedzili obrońcy Miedzi

47'

Sprytna próba strzału Leandro, ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

47'

Abramowicz wpadł w pole karne, dograł wzdłuż linii po ziemi, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji

46'

GRAMY!

45+4'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

Sędzia doliczył wcześniej co najmniej cztery minuty

45+2

Makowski z dystansu, ale zbyt lekko i łapie Załuska

45'

Mądrze gra Radomiak w końcówce pierwszej połowy

41'

Radomiak złapał wiatr w żagle po zdobyciu gola

40'

Tym razem uderzał Karwot, ale już nie tak precyzyjnie jak chwilę temu Nowak. Piłka nieznacznie nad poprzeczką

39'

Pierwsze upomnienie w dzisiejszym meczu. Żółtą kartkę obejrzał Santana (Miedź), a Radomiak ma kolejny rzut wolny przed polem karnym!

38'

GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Przepiękne uderzenie z rzutu wolnego Nowaka i Radomiak prowadzi 1:0!

37'

Kolejny rzut wolny dla Radomiaka, tym razem około 30 metrów do bramki Załuski

33'

Najgroźniejsza okazja dla Miedzi! Kostorz wyszedł sam na sam z Misztą, ładnie podciął futbolówkę, ale nieznacznie przestrzelił. Dużo szczęścia mieli "Zieloni"!

30'

Strata Jakubika i Miedź miała dobrą okazję. Dobrze broni jednak Miszta

28'

Tym razem z dystansu próbował Leandro, ale piłka minęła słupek bramki Załuski

26'

Pierwsza wymuszona zmiana w dzisiejszym meczu. Kontuzjowanego Mikitę zastąpił Sokół

25'

Niezła akcja Miedzi, ale bez strzału. Gości uprzedził Miszta

25'

Mikita chyba nie będzie w stanie kontynuować gry

24'

Za linią boczną znów opatrywany Mikita

23'

Korner dla gospodarzy. Znowu dośrodkowuje Abramowicz. Do piłki dochodzi Cichocki, strzela głową, ale to uderzenie jest minimalnie niecelne!

22'

Rzut wolny dla Radomiaka. Do bramki około 35 metrów. Miękkie dośrodkowanie Abramowicza, ale znów górą obrońcy Miedzi

21'

Z dystansu próbował Nowak, ale niecelnie

19'

Radomiak próbuje dostać się pod bramkę Miedzi, ale na razie nie może znaleźć sposobu

15'

Pierwsze celne uderzenie. Nowak z około 20 metrów, ale zbyt lekko

15'

Zamieszanie pod bramką gości, ale radomianie nie zdołali oddać strzału

14'

Rzut wolny dla gospodarzy przy linii bocznej na wysokości 40 metrów. Dośrodkowanie w pole karne, ale Kaputa uprzedził obrońca Miedzi

13'

Zawodnik "Zielonych" już wstał z murawy i wygląda na to, że wszystko z nim w porządku

12'

Na środku boiska leży Mikita i jest opatrywany przez fizjoterapeutę

9'

Próba strzału Romana, ale uderzenie zablokowane

9'

Rzut wolny dla Miedzi w okolicy środka boiska. Dośrodkowanie Łukowskiego, ale radzą sobie z nim bez problemów gospodarze

8'

Mikita w walce pod polem karnym przeciwnika, ale jego podanie niecelne i łapie Załuska

6'

Na razie wzajemne badanie z obu stron

4'

Dośrodkowanie Abramowicza z rzutu wolnego w pole karne, ale wybijają defensorzy Miedzi

4'

Od początku głośny doping kibiców, którzy w liczbie około dwóch tysięcy oglądają dzisiejszy mecz. Więcej nie może - ze względu na obostrzenia epidemiologiczne

3'

Na razie Radomiak utrzymuje się przy piłce

1'

GRAMY! Zaczyna Miedź

g.17.00

Rozgrzewka już zakończona, za 10 minut zaczynamy!

g.16.50

Oba zespoły rozgrzewają się w najlepsze. Za 20 minut początek spotkania!

g.16.33

Na środku obrony Świdzikowskiego zastąpi dziś Meik Karwot

g.16.28

Radomiak Radom dziś sobie będzie musiał radzić bez kapitana, Macieja Świdzikowskiego, który trafił do szpitala z zatruciem

g.16.25

Ze stadionu przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak

-

W dzisiejszym pojedynku będzie wykorzystywany system VAR - WIĘCEJ TUTAJ

Zapowiedź dzisiejszego meczu - TUTAJ

Dzisiejszy mecz poprowadzi Jarosław Przybył, doświadczony ekstraklasowy arbiter - WIĘCEJ TUTAJ

"Zieloni" stają przed wielką szansą, aby po 35 latach powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po raz ostatni (i jedyny w historii) występowali na tym szczeblu w sezonie 1984/1985

Gospodarzem meczu będzie Radomiak Radom

W sezonie regularnym Fortuna 1 Ligi, Radomiak zajął czwartą lokatę, a Miedź zajęła piąte miejsce

Radomiak Radom w półfinałowym spotkaniu barażowym o awans do PKO Ekstraklasy powalczy z Miedzią Legnica