Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz (relacja LIVE)

4:2 (1:0)
Bramki: Leandro (4. rzut karny, 65. rzut karny, 95.), Sokół (55.) - Witasik (78.), Ziętarski (85.)

KONIEC! RADOMIAK LIDEREM!

97'

Kolejna kontra naszego zespołu, Rolinc strzela obok bramki.

96'

Jeszcze zablokowany strzał grudziądzan.

95'

Leandro lobuje bramkarza po kontrze!!! GOOOOOOOL!!!

94'

Nasz zespół niecelnie z dystansu.

93'

Nerwowa końcówka, gramy dalekimi podaniami.

92'

Tymczasem aut dla gości i wybijamy z własnego pola karnego.

91'

Opóźniamy grę, ale było niebezpiecznie po podaniu gości do własnego bramkarza.

90'

Żółta kartka dla Michała Kaputa. Sędzia dolicza pięć minut...

89'

Radomiak gra na czas pod bramką rywali.

88'

Rolinc w pole karne i mamy rożny.

87'

Dominik Sokół schodzi, za niego Jakub Rolinc.

86'

Leandro niecelnie po indywidualnej akcji.

85'

Robi się niebezpiecznie... Robert Ziętarski głową...

84'

Martin Klabnik broni strzał rywali... głową.

83'

Zablokowany strzał Roberta Ziętarskiego.

82'

Cenna uwaga - chyba mróz zelżył, bo piłkarze już się nie ślizgają. No oprócz piłkarzy Olimpii, którzy uskuteczniają pokazy nurkowania.

81'

Niecelne podanie rywali i wznowi z piątki Kochalski.

80'

Dobija Karwot, zablokowany strzał.

79'

Kaput mocno strzela z dystansu, broni Muzyk!

78'

Przepraszamy, to jednak była prawidłowa bramka. Autorem Piotr Witasik.

78'

Maciej Filipowicz zmienia Patryka Mikitę. W Olimpii schodzi Marcin Kaczmarek, za niego Gabor.

77'

Goście trafiają, ale ze spalonego.

76'

Starcie na naszej połowie boiska, leży piłkarz z Grudziądza. Oczywiście wcześniej przeturlał się 10 metrów dalej.

75'

Świdzikowski strzela nożycami, ale to uderzenie zostało zablokowane.

74'

Brutalne wejście Marcina Kaczmarka w nogi Michała Kaputa. Żółta kartka.

73'

"Zieloni" kontrolują grę.

72'

Kolejna kontra, Mikita dogrywa w pole karne... spalony.

71'

Mikita uderza z dystansu, zablokowany ten strzał.

70'

Karwot wywalczył rzut rożny.

69'

Kibice skandują nazwisko trenera Banasika, ten im dziękuje. Słodko się zrobiło :)

68'

Leandro uruchomił piłkę, a Michał Grudniewski pobił rekord Usaina Bolta na 100 metrów.

67'

Pomocy medycznej potrzebuje Dominik Sokół.

66'

Makowski zatrzymany w polu karnym po podaniu Leandro.

65'

Leandro pewnie z jedenastu metrów!

65'

Leandro nabija rękę obrońcy w polu karnym! Rzut karny.

65'

Sokół po raz kolejny powalony przez Witasika.

64'

Artur Haluch napomniany kartką na ławce za dyskusje.

63'

Dzisiejszy mecz ogląda 2403 widzów.

62'

Absurd sędziego Lizaka. Sokół trafiony łokciem, każe wstawać, po chwili Sokół wślizgiem odbiera piłkę wślizgiem, a poznaniak pokazuje mu żółtą kartkę...

61'

Zablokowane podanie Michała Kaputa, który, jak wcześniej Makowski, próbował szukać kolegi na drugiej stronie boiska.

60'

Odbieramy piłkę i ruszamy z kontrą, Michał Kaput...

59'

W miejsce Marcina Poręby Kacper Skibicki.

58'

Radomianie wciąż przeważają, na boisku nerwowa atmosfera. Na trybunach zresztą też.

57'

Wywiązała się bójka na boisku i będą kartki. Ziętarski, Papikjan i Klabnik napomniani przez sędziego za zamieszanie sprzed kilku chwil.

56'

Awantura na boisku, karygodne zachowanie rywali, którzy popchnęli dwóch naszych zawodników.

55'

DOMINIK SOKÓŁ! Wreszcie, w zamieszaniu pod bramką trafia do siatki!

54'

To nie koniec akcji, zamieszanie, dwie dobitki zablokowane...

53'

Tym razem Makowski uderza obok bramkarza i trafia w słupek!

51'

Makowski strzela z ostrego kąta, broni Muzyk...

50'

Kolejna akcja "Zielonych", Olimpia się broni.

49'

Radomiak wciąż atakuje, ale bezskutecznie.

48'

Żółta kartka dla Jakuba Wawszczyka.

47'

Pierwsza akcja drugiej połowy i od razu strzał Patryka Mikity z trzech metrów! Niestety bronią rywale...

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

47'

Wracamy za kwadrans!

47'

Dominik Sokół spudłował głową z dwóch metrów. Muzyk nogą sięgnął piłkę...

46'

Witasik popchnął Sokoła w środku pola.

45'

Pogramy o dwie minuty dłużej.

44;

Trochę na to czekaliśmy, ale wreszcie mamy pierwszy rzut rożny dla naszego zespołu.

44'

Ruszamy z kontrą, ale nic z tego nie wynikło. Duży chaos.

43'

Zbyt mocne zagranie Karwota do Leandro na skrzydło.

42'

Sędzia tym razem nie widział zagrania ręką Marcina Kaczmarka, za to odgwizduje faul Leandro.

41'

Wawszczyk urwał się rywalowi i rusza z kontrą, ale sędzia ją zatrzymuje. Pokazuje zagranie ręką Wawszczyka.

40'

Faul za faulem. Nie jest to dobre widowisko.

39'

Dominik Sokół uderzony łokciem przez rywala, sędzia pokazuje faul naszego zawodnika.

38''

Trener Mariusz Pawlak otrzymuje reprymendę od sędziego.

37'

Ładny gest gości, kopnęli piłkę do swoich kibiców w sektorze gości..

36'

Wyższa Szkoła Aktorska z Grudziądza daje o sobie znać nurkując przed polem karnym.

35'

Nic się nie zmienia - piłkarze to nie łyżwiarze i ciężko im się utrzymać na nogach na tej murawie.

34'

Grudniewski wyczekał Marca i nabił go przy linii końcowej boiska.

33'

Mieliśmy dobrą szansę, ale Leandro się poślizgnął.

32'

Nieudany kontratak Olimpii.

31'

Leandro próbował się przedrzeć przed polem karnym, ale zatrzymali go rywale.

30'

Patryk Mikita dośrodkował piłkę stwarzając zagrożenie dla okien hotelu Gromada.

29'

Marzec obrócił się z piłką, strzela... niecelnie.

28'

Zbyt mocne dośrodkowanie Leandro z rzutu wolnego.

27'

Leandro ośmieszył Kaczmarka przerzucając nad nim piłkę piętą. Po chwili kolejny faul rywali przy linii bocznej boiska.

26'

Kolejny raz na spalonym grudziądzanie.

25'

Faul Klabnika, szansa na strzał z ok. 25 metrów.

24'

To nie jest boisko, tylko lodowisko. Co chwile ktoś ślizga się po kontakcie z piłką lub rywalem.

23'

Teraz w ataku Radomiak, ale Olimpia zażegnuje niebezpieczeństwo.

22'

Szansa dla gości, ale spalony.

21'

Warto odnotować, że na stadionie jest grupa kibiców Olimpii Grudziądz. Zajęli ok. pół sektora gości.

20'

Olimpia w ataku, ale my twardo bronimy. Marcin Kaczmarek na pewno odczuł mocne uderzenie Wawszczyka, który nabił go przy linii końcowej boiska.

19'

Blokujemy strzał sprzed pola karnego i wybijamy piłkę.

18'

Wawszczyk blokuje próbę dośrodkowania na lewej stronie boiska.

18'

Pierwszy korner w tym meczu. Wykonają go goście.

17'

Maciej Świdzikowski ukarany żółtą kartką za dyskusje.

16'

Żenujace zachowanie jednego z piłkarzy Olimpii, który padł na murawę i toczył się po niej udając, że ktoś go uderzył.

15'

Tym razem kiks Ziętarskiego, który też szukał szansy na strzał z dystansu.

14'

Dośrodkowanie grudziądzan, wychodzi i łapie Kochalski.

13'

Znów Makowski skiksował i niecelnie uderzył z dystansu.

12'

Murawa sprawia dzisiaj duże problemy piłkarzom, ślizgają się na niej jak na lodowisku.

11'

Naciskamy na rywala, dośrodkowanie Kaputa w pole karne - pusty przelot.

10'

Kolejny faul rywali, dośrodkowanie, ale tym razem spalony.

9'

Rafał Makowski dostał dobre podanie, ale skiksował w polu karnym.

8'

Głębokie dośrodkowanie Leandro na dalszy słupek, niestety nikt nie sięgnął tej piłki.

7'

Mocniej naciska Olimpia, najpierw blokujemy ich strzał, potem po wrzucie z autu niecelnie uderzają głową.

6'

Klabnik blokuje dogranie Ziętarskiego w polu karnym.

5'

Faul Radomiaka, ok. 30 metrów do bramki. Goście strzelają, broni Kochalski bez problemów.

4'

Mocno, po rękach bramkarza strzela Leandro!!!

3'

Sokół po raz drugi faulowany, tym razem w polu karnym! Mamy jedenastkę!

2'

Karwot strzela wysoko ponad bramką.

1'

Dominik Sokół wychodzi na sam na sam z bramkarzem, Ariel Wawszczyk go fauluje, co kończy się tylko żótłą kartką.