Peter Mazan napomniany żółtą kartką.

90'

Mazan odzyskał, ale Patryk Mikita nie dał rady utrzymać piłki w kontrze.

89'

Goście grają na czas, ale nie ma co się dziwic - dla nich to szósty mecz bez wygranej.

88'

Adam Banasiak w środek bramki.

87;

Leandro faulowany na ok. 20 metrze od bramki Rosy przez Szkatułę. Drugiej kartki jednak nei ma.

86'

Peter Mazan strzela po ziemi, wprost w mur.

85'

Boczna strefa boiska, tuż przy polu karnym - faul gości. Radomiak ma świetną szansę na dośrodkowanei.

85;

Kacper Rosa znowu kapitalnie broni! Tym razem po przedłużeniu dośrodkowanai na dalszy słupek zbija strzał Macieja Świdzikowskiego.

84'

Kunat schodzi, Damian Koleczko za niego.

83'

Mocno z dystansu Adam Banasiak, ale tylko rzut rożny.

82'

Patryk Mikita na skrzydle, korner.

81'

Bartosz Kunat ukarany żółtą kartką. Szansa na dośrodkowanie dla Radomiaka.

80'

Peter Mazan w miejsce Meika Karwota. Kibice skandują jego nazwisko.

79'

Bojdys niecelnie głową po wrzucie z autu.

78'

Faul Sokoła na połowie rywala. Peter Mazan przy linii bocznej, dostaje gromkie brawa.

77'

Mazurek w pole karne, obrońcy wybijają pod nogi rywali na prawym skrzydle.

76'

Niecelny strzał Kaputa z ostrego kąta. Zmiana u gości, Mateusz Mazurek za Bartłomieja Giełażyna. W Radomiaku wejdzie za moment PETER MAZAN!

76'

Banasiak trafia w obrońcę po strzale z rzutu wolnego.

75'

Faulowany Dominik Sokół, 25 metrów do bramki Rosy.

74'

Niepewnie Świdzikowski w polu karnym, ale miał dużo szczęścia, bo zdołał jeszcze zablokować podanie rywala.

73'

Dośrodkowanie bez zagrożenia.

72'

Patryk Mikita przegrywa pojedynek z Pawłem Jaroszewskim i zdobywa... rzut rożny.

71'

Nie dzieje się nic.

70'

Szymon Jary dogrywa z boku boiska, znowu korner.

69'

Rostkowski dośrodkowuje, Klabnik blokuje. Rożny.

68'

Kapitalnie Banasiak przepuszcza do Karwota, ten do Mikity, ale skrzydłowy za długo zwlekał z podaniem i trafił wprost w bramkarza.

67'

Strzał Banasiaka po ziemi, obrońca wybija na korner.

66'

Banasiak odpuścił rywala przed polem karnym, ten zgarnął piłkę, ale asekurował go Kaput. Rostkowski po chwili dogrywa niecelnie.

65'

Dośrodkowanie, zgranie piłki z dalszego słupka, wybijają obrońcy. Kunat dobija z powietrza, ale wysoko ponad bramką.

64'

Groźny faul radomian przed własnym polem karnym. Będzie rzut wolny.

63'

Jednak zmiana decyzji. Rafał Makowski schodzi, wchodzi Patryk Mikita. Za Bruno Luza wszedł Dominik Sokół.

62'

Trener Banasik wstrzymał zmiany.

62'

Nieudany strzał Świdzikowskiego po rzucie rożnym.

61'

RAFAŁ MAKOWSKI! Uderza wprost w okienko, ale fantastycznie broni Rosa!

61'

Leandro zatrzymany w indywidualnej akcji. Dominik Sokół także gotowy do wejścia.

60'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, Brychlik przedłuża, Rostkowski z pięciu metrach strzela obok bramki...

59'

Krzyk rozpaczy w Radomiaku, Patryk Mikita szykuje się do wejścia na boisko.

58'

Świdzikowski wygrywa główkę, zagrywa do Makowskiego, ten do Leandro. Brazylijczyk schodzi na prawą nogę, chce uderzać... trafia w Makowskiego, który bez powodu zabiegł mu drogę.

57'

3203 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z trybun.

56'

Goście zagrywają ręką w naszym polu karnym.

55'

Krzysztof Koch schodzi, wchodzi Michał Rostkowski.

54'

Spratek wypuszcza Giełażyna, Klabnik go zatrzymuje.

53'

Pierwsza żółta kartka dla rywali. Przemysław Szkatuła za faul na Leandro.

52'

Adam Banasiak wciaż na szpicy, Dominik Sokół w rozgrzewce.

51'

Makowski uderza z dystansu, Rosa wybija przed siebie, Banasiak na jedenastym metrze... zagrywa ręką. Strata świetnej okazji.

50'

Leo próbował przyjąć bioderkiem, ale piłka mu odskoczyła. Magia!

49'

Dośrodkowanie Jakuba Wawszczyka, Leandro zbiera się do strzału nożycami... nie trafia czysto w piłkę.

48'

Faul rybniczan w naszym polu karnym.

47'

ROW znów zaczyna od ataków, wrzut z autu dla rywali.

46'

Początek drugiej części meczu!

Bezbramkowy remis Widzewa Łódź z Błękitnymi Stargard oznacza, że w przypadku wygranej Radomiak będzie miał już siedem punktów przewagi!

Przerwa powoli dobiega końca. Na boisko wracają piłkarze ROW-u.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu.

46'

Bruno Luz miał okazję po dośrodkowaniu i zgraniu piłki przez obrońcę, wywalczył piłkę i... strzelil obok słupka.

45'

Mnożą się faule gości w końcówce pierwszej połowy. Będzie okazja do dośrodkowania dla Radomiaka.

44'

Kontratak Bruno Luza zatrzymany w środku pola.

43'

Czwarty rzut rożny dla ROWu Rybnik, wybija piłkę obrońca Radomiaka.

42'

Dośrodkowanie w pole karne, Martin Klabnik wybija piłkę.

41'

Wracamy do walki w środku pola.

40'

Pomocnik był ustawiony mniej więcej na... szpicy. Skorzystał z błędu obrońcy i odebrał piłkę, ruszył z kontrą, zagrał do Leandro, ten oddał strzał... Rosa kapitalnie to obronił.

39'

Musicie nam uwierzyć na słowo, ale naprawdę Adam Banasiak wykonał właśnie sprint, który mógł przynieść bramkę!

38'

Warto dodać, że od trzeciej minuty w Siedlcach Pogoń prowadzi z Elaną.

37'

Wciąż "Zieloni" nie są w stanie wyprowadzić składnej akcji.

36'

Radomiak stracił na własnej połowie, na szczęście dla radomian goście atakują tak, jak Radomiak rozgrywa.

35'

Maciej Świdzikowski szczupakiem... obok bramki.

34'

Michał Grudniewski w pole karne, Paweł Jaroszewski na korner.

33'

Bartłomiej Wasiluk schodzi z boiska, w jego miejsce Kamil Spratek.

32'

Meik Karwot przyjął, obrócił się i z boku boiska huknął ponad bramką.

31'

"Zieloni" przeszli do ofensywny, aktywny w środku pola jest Rafał Makowski, ale piłka nie dociera w pole karne ROW-u.

30'

Niecelne dośrodkowanie Adama Banasiaka w pole karne.

29'

Przerwa w grze, Leandro leży na murawie po faulu rywala. Rywal też leży.

28'

Świdzikowskiemu uciekł Giełażyn, zagranie do boku pola karnego i profesorski wślizg Michała Grudniewskiego we własnej szesnastce.

27'

Michał Kaput szukał strzału, ale ostatecznie zagrał niecelnie na skrzydło.

26'

Rafał Makowski uderza z rzutu wolnego w poprzeczkę! Maciej Świdzikowski dobija z bliskiej odległości, ale uderza głową ponad bramką...

25'

Ożywiła nam się gra! Pierwsza próba ataku radomian zatrzymana, ale Karwot zgarnia piłkę, zagrywa do Leandro, który strzela... obrońcy blokują.

24'

Rafał Makowski uderza z dystansu wprost w bramkarza. Pierwszy celny strzał w meczu!

24'

Tym razem atak napędził Wawszczyk, strzałem zakończył go Adam Banasiak, ale został zablokowany.

23'

Pomylka rywali i Radomiak ma okazję. Po raz trzeci okazuje się, że w ofensywną akcję zaangażował się Bruno Luz. Tym razem Portugalczyk strzelił obok słupka.

22'

Trzeci rzut rożny dla ROW-u.

21'

Dośrodkowanie okazało się najgroźniejszym strzałem w tym meczu. Próbowali goście.

20'

Leandro w swoim stylu przestawił cały zespół z Rybnika, dogrywał w pole karne, ale został zablokowany. Byłby korner, ale niespodziewanie ROW wybija i rusza z kontrą.

19'

Michał Kaput próbował uruchomić kontrę, sędzia uchylił się przed piłką, ale i tak nie doleciała ona do kolegi z zespołu.

18'

Będzie korner dla zespołu z Rybnika po zablokowanym dośrodkowaniu.

17'

Miękka piłka w pole karne rywali, łapie Kacper Rosa.

16'

Teraz centrostrzał gości w boczną siatkę. Nie no, przestajemy się wygłupiać i nie będziemy zapisywać tego do strzałów, bo wyjdzie, że ktoś tutaj atakuje.

15'

Bruno Luz celnie ze skrzydła w pole karne, Martin Klabnik strzela głową obok bramki.

15'

Faul na 35, może 40 metrze od bramki ROWu. Adam Banasiak przed szansą... Wysoko lecącą piłkę wybijają obrońcy z Rybnika.

14'

Dramaturgii tamtemu strzałowi dodaje fakt, że była to najlepsza okazja dla obydwu zespołów, jak do tej pory.

13'

Przemysław Szkatula przymierzył z dystansu i trafił w rękę swojego imiennika Brychlika.

12'

Jakub Wawszczyk wiosną w Radomiaku jest jednym z niewielu dynamicznych punktów. Teraz przedarł się skrzydłem, próbował rozegrać z Makowskim, ale obrońcy ROWu potroili krycie.

11'

Po raz kolejny niepewnie Haluch, brakuje komunikacjiz obroną, bo bramkarz wyszedł na skraj pola karnego i wypluł pilkę przed siebie.

10'

Wciąż przeważa drużyna z Rybnika, wysoki pressing i spore problemy z rozegraniem ma Radomiak.

9'

Koch zgarnął piłkę, przedarł się, ale obrońcy zdołali ją wybić.

8'

Raz jeszcze Marek Krotofil będzie miał szansę do dalekiego wrzutu piłki.

7'

Jaroszewski dogrywa, Jary strzela, ale niecelnie. Trudna piłka.

7'

Kolejny wrzut z autu dla gości na wysokości pola karnego. Niebezpiecznie... Obrońcy wybijają na korner.

6'

Ogromna dziura w środku pola, Haluch wykopuje piłkę, zgarnia ją Bartłomiej Wasiluk, strzela z powietrza... piłka uciekła nam z zasięgu wzroku.

5'

Strącenie głową na piątym metrze, łapie Artur Haluch.

5'

Niepewnie piąstkuje Haluch i będzie wrzut z autu na wysokości pola karnego.

4'

Pierwszy faul w meczu. Bruno Luz traci, Bartosz Kunat rusza z kontrą i zostaje błyskawicznie sprowadzony na ziemię przez Macieja Świdzikowskiego.

3'

Na spalonym złapany Bartosz Giełażyn.

2'

"Zieloni" wyszli i mamy pierwszy strzał. Bruno Luz z dystansu, ale piłka poleciała... w aut.

1'

Wysoki pressing gości od pierwszych minut gry. Póki co Radomiak zamknięty na własnej połowie.

16:02

GRAMY! Od środka radomianie.

16:00

Radomiak na biało-zielono, ROW Rybnik na zielono-czarno.

15:59

Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz sędziuje Dawid Bukowczan z Żywca. Jedyny mecz Radomiaka, który prowadził, "Zieloni" wygrali 5:0.

15:56

Rezerwy ROWu: Łubik - Janik, Mazurek, Spratek, Koleczko, Bukowiec, Rostkowski

15:52

Rezerwy Radomiaka: Kochalski - Jabłoński, Mikita, Winsztal, Mazan, Rolinc, Sokół

15:48

Ładna pogoda, frekwencja też dopisuje. Trybuny powoli się wypełniają, a przed stadionem wciąż spore kolejki.

15:45

Dzisiaj inne ważne spotkania w drugiej lidze. Do przerwy Błękitni Stargard remisują bezbramkowo z Widzewem Łódź, za kilka chwil rozpocznie się mecz Pogoni Siedlce z Elaną Toruń.

15:30

ROW: Rosa - Jaroszewski, Krotofil, Bojdys, Szkatuła - Kunat, Jary, Wasiluk, Koch - Biełażyn, Brychlik

15:25

Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Świdzikowski, Klabnik. Grudniewski - Makowski, Kaput, Karwot - Luz, Leandro, Banasiak