Radomiak Radom - Warta Poznań (relacja LIVE)

2:3 (0:2)
46 Machado, 64 Nascimento (z karnego) - 20 Kobylak (samobójcza), 32 Luis Miguel, 65 Zrelak

platinium sponsor

Relacja live

90+6'

KONIEC MECZU. Radomiak przegrał z Wartą 2:3

90+5'

Nie ma rzutu karnego...

90+5'

Jakubik w kierunku pola karnego, zgranie głową i... Pawłowski przewracany! Będzie analiza VAR!

90+2'

Centra w kierunku pola karnego Warty, piłkę głową sięgnął Jakubik, ale ciężko to nazwać strzałem

90'

Co najmniej cztery minuty doiczone do regulaminowego czasu gry

90'

Nascimento dośrodkowuje i bramkarz Warty jest faulowany we własnym polu karnym przez Rossiego

88'

Niewiele wychodzi z prób Radomiaka

84'

Leandro za Machado

79'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Pawłowskiego z prawego skrzydła

78'

Pleśnierowicz za Zrelaka

Destan za Luisa Miguela

75'

Feliks strzela głową, ale zbyt lekko i znowu piłka w rękach bramkarza Warty

73'

Żurawski za Szmyta

72'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał radomian i łapie Grobelny

65'

Pawłowski za Grzybka

65'

GOL DLA WARTY! Cóż za błyskawiczna odpowiedź gości! Zrelak w znakomity sposób zamyka świetne dośrodkowanie Szmyta z prawego skrzydła i pakuje piłkę do siatki!

64'

GOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Nascimento pewnym egzekutorem "jedenastki"!

62'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Grzybek faulowany!

58'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał jednego z zawodników Radomiaka i piłkę łapie Grobelny. Sędzia odgwizdał jeszcze faul w ofensywie radomian

50'

Centrostrzał Luisa Miguela z lewej strony boiska i piłka o centymetry mija słupek bramki Kobylaka

46'

GOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Machado technicznie sprzed pola karnego i piłka w siatce! Świetny początek drugiej połowy dla gospodarzy!

46'

Widoczność jeszcze gorsza niż w pierwszej połowie...

46'

GRAMY!

Maenpaa schodzi, wchodzi Kopczyński w ekipie Warty

Trzy zmiany w Radomiaku w przerwie:

Feliks za Justiniano

Nowakowski za Alvesa

Jakubik za Semedo

45+2'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Duże gwizdy żegnają piłkarzy Radomiaka schodzących do szatni

45'

Co najmniej dwie minuty doliczone do pierwszej połowy

42'

Kolejna strata Nascimento w środku pola mogła zakończyć się golem dla Warty. Tym razem jednak piłka w rękach Kobylaka

39'

Niewiele się dzieje w ostatnich minutach tego spotkania. Atmosfera niemal jak na sparingu

32'

GOL DLA WARTY! Strata Nascimento w środku pola i kontratak gości zakończony strzałem Luisa Miguela po ziemi - Kobylak puszcza piłkę pod ręką...

29'

Kolejna centra Machado i znowu piłka w rękach bramkarza Warty

25'

Centrostrzał Machado... łapie Grobelny

20'

Niesamowite... CO ZA BŁĄD KOBYLAKA! GOL DLA WARTY! Luis Miguel wyskoczył do główki po dośrodkowaniu Grzesika... piłka odbiła się od zawodnika z Poznania i toczyła w stronę bramki Radomiaka... Kobylak chciał futbolówkę przyjąć, ale ta mu odskoczyła i wpadła do bramki! Co za absurdalny gol!

19'

Maenpaa

17'

Maenpaa z dystansu i piłka w rękach Kobylaka

14'

Machado centruje i Grobelny łapie bez problemu

11'

Centra w pole karne z prawej strony boiska, ale Rossi zbyt długo przyjmował piłkę i defensorzy Warty zażegnali niebezpieczeństwo

7'

Z dystansu próbował Alves. Jego uderzenie jednak wysoko ponad poprzeczką

6'

Abramowicz pogna lewym skrzydłem, dośrodkował w pole karne, ale Maurides strzela niecelnie

5'

Przez gęstą mgłę widoczność podczas dzisiejszego spotkania jest bardzo mocno ograniczona. Właściwie ze stanowisk prasowych niewiele widać, co dzieje się po drugiej stronie boiska

3'

Pierwszy strzał w tym meczu - uderza po ziemi Zrelak, ale na rzut rożny wybija Kobylak

1'

GRAMY! Zaczęła Warta

g.18.57

Sędzia Sebastian Krasny wyprowadza oba zespoły na murawę

g.18.43

Radomiak po 14 rozegranych spotkaniach ma na koncie 21 punktów, Warta z kolei uzbierała 19 "oczek".

g.18.40

Znamy wyjściowe składy:

Radomiak Radom: Kobylak - Grzybek, Justiniano, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Alves, Nascimento, Semedo, Machado, Maurides.

Warta Poznań: Grobelny - Grzesik, Ivanov, Kościelny, Szymonowicz, Stavropoulos, Maenpaa, Luis Miguel, Kupczak, Szmyt, Zrelak.

g.18.30

Dziś w Radomiu gęsta mgła, ale mecz, przynajmniej na ten moment, odbędzie się bez przeszkód!