Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Trzy możliwości awansu! Szanse Radomiaka to 97 %!

Trzy możliwości awansu! Szanse Radomiaka to 97 %!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Po zwycięstwie sobotnim w Gdyni nad Arką była szansa, że „Zieloni” już w 33. serii gier cieszyć się będą z drugiego w historii awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

 https://www.cozadzien.pl/zdjecia/kolejka-po-bilety-na-niedzielny-mecz-radomiaka-zdjecia/73479

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Tak się nie stało, bo w niedzielę Odra Opole nie urwała punktów GKS-owi Tychy. Za to porażka Bruk – Betu w Łodzi z ŁKS-em spowodowała, że podopieczni Mariusza Lewandowskiego spadli w tabeli na drugie miejsce.

https://www.cozadzien.pl/sport/mecz-z-korona-wazny-rowniez-dla-adeptow-akademii-radomiaka/73498

W niedzielę 13 czerwca, dwie z trzech walczących drużyn: Radomiak, Bruk-Bet, bądź GKS Tychy cieszyć się będą z awansu. Największe szanse mają Radomiak (97 %) i Bruk-Bet (95 %), z kolei tyszanie na bezpośredni awans mają tylko 8 % szans.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/sport/firmy-bukmacherskie-nie-pozostawiaja-zludzen-radomiak-faworytem/73514

Co musi się wobec tego stać, żeby Radomiak uzyskał promocję? Rozwiązań jest trzy: Radomiak - nie przegra, lub Bruk-Bet Termalica przegra, lub - Tychy nie wygrają.

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~ 37.47.31.*** 2021-06-12 10:30
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~HTP 92.234.54.*** 2021-06-09 22:50
    Radomiak w ekstraklasie a dojna zmiana i PiS w kosmosie. PiS to zdrajcy polskich intersów.
    • 64%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Śpiewak 178.235.188.*** 2021-06-10 08:33
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Wiktor 37.225.30.*** 2021-06-10 09:12
      No rzeczywiście walczą z Unią, Niemcami, Sowietami w naszej sprawie, a ty gościu piszesz zdrajcy polskich interesów. Jesteś "The Best". Otwórz oczy na świat, a nie siedzisz jak te jajko w skorupce.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-06-10 10:36
      zmywak mu ogranicza światopogląd
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~19-RKS-10 85.255.235.*** 2021-06-10 10:48
      Prawda jest taka PiS to zdrajcy polskich interesów padający na kolana przed stadem facetów w czarnych sukienkach. Watykan to obce mocarstwo, które chce nad zniewolić. Nawet nasi przyjaciele Czesi z grupy wyszechradzkiej nas wydymali bo bankster nie umiał przypilnować. Co do walki z Sowietami to oni z nimi nie walczą a wręcz pchają nasz kraj w łapy Putina poprzez sojusz z Orbanem czyli najlepszym przyjacielem Putina w UE. Zobaczcie co napisał ten zapijaczony ćpun Budapren vel PieS o Ciechanouskiej. ***** PiS! Brawo HTP.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kazik 196.53.10.*** 2021-06-10 10:53
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~henk 91.224.217.*** 2021-06-10 12:21
      Do Wiktora: Ale to nie są lata 30-te XX wieku, że trzeba z każdym walczyć! Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Niestety, PiS zbudował swoją potęgę na podsycaniu nienawiści do wszystkich, a Polacy im uwierzyli. To nie jest normalne w cywilizowanym świecie. Znowu wracamy do ciemnogrodu!
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-06-10 13:53
      powiedz kolego szczerze czy frakcja liberalna od 2005 ma jakiś program, oprócz walki z kaczorem ??? ewentualnie weź kredyt i zagranicę jedź, jakie obietnice chociaż próbowali spełnić ????
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-06-10 14:07
      dlaczego Tusk w 2005 zamówił profile psychologiczne kaczorów, zeby ich wychwalac w mediach
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RADOM to PIS ✈ 37.47.18.*** 2021-06-11 04:57
      Dziunia jedź na paradę lGBT.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RADOM to PIS ✈ 37.47.31.*** 2021-06-12 10:28
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.31.*** 2021-06-12 10:26
    Radomiak dziękuje panu Suskiemu i PIS.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 37.248.172.*** 2021-06-10 17:06
    Radomiak ponad wszystko
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~19-RKS-10 85.255.235.*** 2021-06-10 10:49
    Prawda jest taka PiS to zdrajcy polskich interesów padający na kolana przed stadem facetów w czarnych sukienkach. Watykan to obce mocarstwo, które chce nad zniewolić. Nawet nasi przyjaciele Czesi z grupy wyszechradzkiej nas wydymali bo bankster nie umiał przypilnować. Co do walki z Sowietami to oni z nimi nie walczą a wręcz pchają nasz kraj w łapy Putina poprzez sojusz z Orbanem czyli najlepszym przyjacielem Putina w UE. Zobaczcie co napisał ten zapijaczony ćpun Budapren vel PieS o Ciechanouskiej. ***** PiS! Brawo HTP.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-06-10 12:21
      generalnie potwierdzasz pogląd, że żadna UE nikogo nie zbawia tylko dba o potrzeby najsilniejszych i tak było zawsze, nikt nie liczył ile kasy płynie do polskich firm a ile do korpo na terenie Polski, rozumiem że twoim zdaniem Nord Stream 2 Niemców z Putinem jest w naszym interesie, a blokowanie było błędem, Obama z Tuskiem tez obiecywali wizy, które wprowadził Duda z Trampkiem, zresztąpis wypełnia niespełnione Tuska obietnice jak teraz podatek liniowy, które oligarchowie z PO krytykują nacałej linii
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-06-10 12:23
      dziś znów w tvp info jakis platfus przekonywał, że fundusz odbudowy to zasługa UE, a nie rządu PIS tylko zapomniał, że był przeciwko, Kaczor chociaz jest przewidywalny i jedzie jednym kursem, a ta opozycyjna hipokryzja i obrotowe poglądy już przestały smieszyć
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-06-10 12:33
      jak UE nałożyła sankcje na Rosję to Putin odbił piłeczkę tylko na polskie produkty głównie jabłka, teraz się szykują sankcje na Białoruś odczują to pewnie tylko obywatele, a już wczoraj mieliśmy ostrzeżenie i przedsmak tego co nastąpi, wstrzymaną ropę z Białorusi z powodu "awarii"
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 196.53.10.*** 2021-06-10 10:55
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~radomianin 185.189.127.*** 2021-06-10 08:40
    Gośćmi honorowymi tego meczu będzie prezydent Witkowski, poseł Frysztak, wszyscy wiceprezydenci z Radomia, prezydent Trzaskowski. to oni ogłoszą się ojcami sukcesu Radomiaka.
    • 77%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~żartowniś 188.241.24.*** 2021-06-10 09:39
      na każdym meczu jest też nasza posłanka Kluzik Rostkowska
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kazik 78.31.205.*** 2021-06-10 09:41
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~żartowniś 188.241.24.*** 2021-06-10 10:02
      zresztą pani Kluzik Rostkowska od lat ma w sercu dobro nie tylko Radomiaka ale i wszystkich mieszkańców Radomia co docenili "najwybitniejsi" nasi wyborcy ufając jej w wyborach takich prawdziwych i oddanych polityków nam potrzeba do HTP bo nie skuma to była ironia
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Obserwator 81.173.183.*** 2021-06-10 10:09
      kosztowny skura siuski i reszta tego cyrku co stalo na przeszkodzie stanac w kolejce w GS-ie kupic bilet i tez cieszyc sie osobiscie z awansu.ja moglem to w czym oni lepsi ode mnie,darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-06-10 10:36
      wczesniej obiecała w Rybniku darmową autostradę i przez całą kadencje się nie pokazała
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kazik 196.53.10.*** 2021-06-10 10:54
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 196.53.10.*** 2021-06-10 10:52
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 78.31.205.*** 2021-06-10 09:53
    Ludzie popierajcie PO a będziecie mieli inwestycje jakie macie w tym RCS. No ale będziecie szczęśliwie, że nie ma PISu, stadionu i jest degrengolada miasta.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~du 79.110.193.*** 2021-06-10 06:34
    a RADOSKÓRU nie ma i kto wyżywi. Mam obawy................... Szkoda.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 78.31.205.*** 2021-06-10 09:42
      Jakoś nikt się nie zastanawia skąd forsa u Radomiaka
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |