Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

TYLKO U NAS. Sławomir Stempniewski, prezes Radomiaka Radom: o licencji na przyszły sezon, zaległych wynagrodzeniach, finansach klubu, pensjach zawodników pierwszej ligi

TYLKO U NAS. Sławomir Stempniewski, prezes Radomiaka Radom: o licencji na przyszły sezon, zaległych wynagrodzeniach, finansach klubu, pensjach zawodników pierwszej ligi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Michał Nowak: Dużo i głośno w ostatnim czasie o Radomiaku w mediach, nie tylko lokalnych, ale też ogólnopolskich. Zacznijmy od tematu licencji na przyszły sezon. Jest się o co martwić? 
- Radomiak zawsze wzbudzał wiele emocji, nie tylko lokalnie, ale już teraz w całej Polsce. Można się z jednej strony cieszyć, że aż tak. Temat licencji jak mantra wraca. Co roku, ten sam problem jest podnoszony przez jakąś grupę hejterów. Mówiąc wprost, którzy patrzą jak tu wbić szpilkę w Radomiaka i pewnie cieszyliby się, gdyby mówiąc kolokwialnie, klub się wyłożył. Spokojnie, tak jak co roku, licencję dostaniemy. Nie będzie z tym problemu, oczywiście mając z tyłu głowy świadomość, że infrastruktura jest w tej chwili największym kłopotem. Wiemy, że mimo pandemii i tych wszystkich problemów, które nas dotknęły, stadion powstaje zgodnie z harmonogramem. Firma, która się tego podjęła, prężnie działa, także jest duża nadzieja, że zrobią na czas. 

Ale dużo mówiło się w ostatnim czasie o zaległych wynagrodzeniach. Że to może być główny problem.
- No tak, ale tego problemu nie ma. Wszystko zostało załatwione. Zresztą miejmy świadomość, że pandemia dotknęła wiele gałęzi gospodarki i mówiąc wprost, również walnęła w te sektory, w których ja jestem aktywny, a więc turystyka, hotelarstwo. Nie ukrywam, że trzeba było przykucnąć przez chwilę i zebrać siły. Ale nie było nigdy zagrożenia, jeśli chodzi o sprawy finansowe. To wszystko już zostało załatwione, w ciągu dosłownie pojedynczych dni. Kończymy wszystkie sprawy związane z finansami. Już dziś nie ma żadnych zaległości za zeszły rok. Wypłaty zawodników są na bieżąco. Nie szukajmy tu problemów, bo tu ich nie ma.

Jak wiemy, koronawirus wywrócił do góry nogami sport w kraju i na świecie. Ostatecznie wracacie do rozgrywek Fortuna 1 Ligi po przerwie. Miasto jednak nie wypłaci wam stu procent stypendiów. Czy udało porozumieć się z piłkarzami w sprawie obniżek kontraktów w tym sezonie?
- Tak. Tu chwała zawodnikom. Naprawdę wykazali się bardzo dużym zrozumieniem i oczywiście przystali na to, żeby o 50 procent ograniczyć te wypłaty. 

Czy wiadomo już w jaki sposób miasto wesprze klub?
- Zdaje się, że te decyzje dopiero przed nami. Natomiast z wywiadu pana prezydenta dowiedziałem się, że będziemy traktowani, że się tak wyrażę, flagowo, jeśli chodzi o Radom. Razem z Czarnymi będziemy traktowani ekstraordynaryjnie w tych trudnych czasach. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Czy te 80 procent dotychczasowego finansowania, o których mówił prezydent, to dużo czy mało mając na uwadze obecną pandemię koronawirusa?
- Wiemy, że koronawirus, tak jak pan powiedział, wywrócił świat sportu do góry nogami i pewnie już nie wróci to wszystko w swoje stare tory. Będzie to pewnie taki rodzaj katharsis i przemodelowania sposobu myślenia. Wszyscy, zawodnicy też, mają tego świadomość, że po prostu trzeba się pogodzić z tym, że będą cięcia. Myślę, że ta przestrzeń się jeszcze powiększy. Ta przewaga klubów mocno stojących finansowo jeszcze się zwiększy nad tymi średniakami. Nic na to nie poradzimy. Tak krawiec kraje, jak mu materii staje. 

Jeśli chodzi o temat wynagrodzeń. Radosław Witkowski, prezydent Radomia, w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego powiedział: "15 tysięcy złotych miesięczne netto dla piłkarza pierwszoligowego klubu uważam za skandal.". Jak się pan do tego odniesie? 
- Mocne słowa. Jak przeczytałem ten wywiad, to z początku byłem trochę zaskoczony, ale przemyślałem sprawę i to brzmi bardzo zdroworozsądkowo. 

Czy więc te zarobki do tej pory były zbyt duże?
-To jest powszechna opinia, która krąży w polskiej piłce. Generalne odczucie jest takie, że kontrakty w pierwszej lidze są zbyt wysokie. To są prawa rynkowe, które napędzają koniunkturę. W tej chwili wydaje mi się właśnie, że ta koniunktura troszkę spadnie i te zarobki będą urealnione. 

Zapytam o rezerwy Radomiaka, które wygrały grupę południową czwartej ligi. Macie prawo gry w barażu o awans do trzeciej ligi. Nie wiadomo jednak czy do tych baraży dojdzie. Kiedy będzie wiadomo co dalej? Czy chcecie awansować? Bo też pojawiały się opinie, że nie.
- Wierutna bzdura. Oczywiście, że chcemy awansować. Po to zresztą został stworzony zespół rezerw, żeby nasi zawodnicy się ogrywali. To pierwszy zespół traktowany jest priorytetowo i możliwość ogrywania młodych zawodników w naszych rezerwach to super sprawa. To są doświadczenia bezcenne, które zdobywają. Znowu doświadczenie uczy, że ten rozstęp dwóch lig pomiędzy pierwszym a drugim zespołem jest optymalny. Młody człowiek, który będzie się ogrywał w trzeciej lidze, będzie miał dużo lepiej od strony piłkarskiej, niżli w czwartej. Mówiąc wprost, pewnie mniej brutalna jest ta trzecia liga i więcej jest, że się tak wyrażę, piłki w piłce. Natomiast oczywiście, że chcemy awansować i mamy nadzieję, że powiedzie się to i że wygramy baraż z Drukarzem Warszawa. Miejmy jednak świadomość, że jeszcze jest potrzebna decyzja zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, bo do tej pory jest to decyzja prezydium, która sugeruje zarządowi takie rozwiązanie. 

Przed nami końcówka sezonu Fortuna 1 Ligi. Dość długi finisz, bo przez niemal dwa miesiące rozegracie 12 kolejek plus ewentualne baraże. Pierwszy raz jest taka sytuacja, że rozgrywki zostały przerwane na kilka tygodni. Teraz wracacie i tak naprawdę potrzebny jest kolejny okres przygotowawczy. Ciężko się odnaleźć w takiej sytuacji?
- Czy ciężko się odnaleźć? Pewnie nie, bo trener dobrze wie, co robić, żeby przygotować zespół. Na pewno jest to sytuacja nowa, dziwna, niezbadana. Intensywność gry będzie pewnie wpływała na lepszą jakość zespołów, które mają mocniejszą i dłuższą ławkę rezerwowych. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Cel pozostaje niezmienny na ten sezon?
- Nie pompujemy balonika, ale cel oczywiście niezmienny.

Rozmawiał Michał Nowak.

Michał Nowak Fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Asd 188.146.105.*** 2020-05-16 16:28
    Precz z darmozjadami z Radomiaka i czarnych... Ludzie płacą gigantyczne rachunki a grajki za nasze dobrze sobie żyją. Na stadion przycodzi max. 3 tys. Ludzi bo reszta ma ten sport w dupie
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~kibic 83.6.127.*** 2020-05-16 17:00
      Mylisz się, nie trzeba interesować się sportem żeby stwierdzić że te mecze to największa impreza masowa w mieście. Teraz przychodzi 3 tysiące, a jeśli powstanie nowy stadion przychodziłoby jeszcze więcej. Na niektórych meczach Korony Kielce w Ekstraklasie frekwencja wynosi nawet 10 tysięcy widzów, a przecież Kielce są mniejsze od Radomia.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Asd 188.146.98.*** 2020-05-16 19:54
      I co z tego że to największa impreza masowa? Dożynki na wiochach też są największe a nikt nie robi ich raz na tydzień... A na temat Korony to się nie wypowiadaj bo nie masz rzetelnej wiedzy jak dużym obciążeniem dla budżetu Kielc jest drużyna i stadion... Walnij se piwo i włącz Eurosport, umyj Grazyne i na 6 do roboty zasuwaj.
      • 58%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.179.*** 2020-05-16 21:55
      @Asd - spadaj stąd frustracie. Mamy cie w dupie.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Asd 188.146.105.*** 2020-05-18 13:30
      Ty to co najwyżej możesz namazac napis Radomiak na bloku albo wydrapac w autobusie...
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~1910 194.146.251.*** 2020-05-18 09:39
    ~Władcy Radomia 1926 RKS Broń 37.248.161, ~Broniarz 37.248.161, ~Władcy Radomia 1926 RKS Broń 37.248.161. Cepie zmieniając nick zobacz, że zostaje Twoje IP i wyszło szydło z worka. Pajacu nie nabijaj komentatorzy, ze niby więcej bruniarzy pisze
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Taka prawda 37.248.161.*** 2020-05-17 22:26
    Rozwiązać jak najszybciej radumiaka i będzie po problemie.Ja się dziwie jak wam nie wstyd grając 5 lat na naszym stadionie.Większość normalnych z was się śmieje.To Broń rządzi w Radomiu.Jesteśmy dla was koszmarem i waszym przeznaczeniem
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1910 194.146.251.*** 2020-05-18 09:32
      buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahah
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Władcy Radomia 1926 RKS Broń 37.248.161.*** 2020-05-17 22:39
    A jak i tak czy wam się podoba czy nie Nie podam dłoni tej K radumiakowi
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broniarz 37.248.161.*** 2020-05-17 22:31
    Niedługo dojedziemy was w celu odbicia naszych flag.Jak trzeba będzie tosprzedamy kilku waszych na komendzie w celu odzyskania flag.My też mamy wasze flagi płotu by brakło jak byśmy je wszystkie rozwiesili.My Broniarze świecimy wstydem za radmiaka.Jedynie możemy przeprosić kibiców innych drużyn że wulgaryzmów muszą słuchać ze strony radumiaka
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Chłopiec z placu Broni 31.0.84.*** 2020-05-17 18:51
    Powinno rozwiązać radumiaka ☺po co marnować kase w bezdomny klubik którego mało kto poważnie traktuje?☺
    • 64%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.179.*** 2020-05-17 19:48
      No ale co ty byś wtedy robił w swym marnym życiu? Przecież hejtowanie Radomiaka to jedyna rzecz jaką potrafisz...
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Pan z miasta 178.235.62.*** 2020-05-17 19:49
      aleś błysnął, co to za zwrot Radumiak , a podpisać mogłeś się : chłopek z placu broni
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~997 brun rgks 83.233.56.*** 2020-05-17 21:11
      1,2,3,4,5,6,7,8 mało!!!! Buachchchchaaaaaaaaa!!!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Warchoł 37.30.23.*** 2020-05-15 23:27
    Nie to żebym stawał murem za panem Sławkiem ale czy ktoś z tak ochoczo tu krytykujących ma jakiś pomysł na dalsze funkcjonowanie klubu? Może odkupi ktoś z was udziały i zainwestuje grubszą kasę w klub? Najlepiej narzekać bo nam się przecież wszystko należy, ekstraklasa, stadion, najlepsi piłkarze... Sam nie wiem co lepsze - grać bez długów w IV lidze czy sprubować pokusić się o coś więcej? Ale pamiętajcie, ważne by bez względu na wszystko PRZEZ CAŁE ŻYCIE BYĆ RADOMIAKA KIBICEM!
    • 64%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Henryk VI Waza 178.235.185.*** 2020-05-16 02:10
      idąc za Twoją logiką, jeśli nie mam pomysłu lub nawet kasy na to żeby kupić Radomiaka to nie mam prawa narzekać/krytykować/wyrażać dezaprobatę dla krętactwa? bierność i przyzwolenie na takie zarządzanie klubem jest przyłożeniem reki do tego w jakim kierunku ten klub zmierza, a zaczyna pikować organizacyjnie w dol. moze i nie stac nas na I lige bo nie ma inwestora pozadnego ale granie teraz na kredyt odbije sie czkawka na kolejne kilkanascie lat, a co gorsza traci na tym dobre imie KLUBU a to najciezej odbudowac!
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-05-16 08:41
      Brawo Warchoł. Najpierw dajcie kasę na klub, będziecie prezesami, dokonacie najlepszych transferów,zatrudnicie trenerów i będziecie mogli narzekać do woli.Jeśli macie dowody a pewnie je macie ,ze obecny Prezes coś kręci to proszę to zgłosić do Prokuratury malkontenci.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 213.83.133.*** 2020-05-16 09:20
      Nikt nie napisał, że prezes jest oszustem. Pytanie brzmi ile prezes dał swojej kasy do klubu. Bo funkcjonować za miejskie pieniądze to umiałby każdy. A podpisanie ugody z piłkarzami to nie jest uregulowaniem długów wobec nich tylko kolejna ściema p. Sławka. A piłkarze nie widzieli nawet premii za awans i już jej nie zobaczą. Czytaj lisek ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski bo mówić można wiele a rzeczywistość jest zupełnie inna. A ktoś tu się zdecydowanie mija z prawdą
      • 64%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Max 37.47.20.*** 2020-05-16 09:59
      I też nie każdy się zgadza żeby z miejskiej kasy wydawać 2,5 mln zł na prywatna spółkę. Za te pieniadze można by było wyremontować parę rzeczy.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-05-16 11:08
      Ja się nie zgadzam żeby z moich pieniędzy były finansowane partie polityczne , muzea czy np komunikacja miejska i co ? W naszym chorym kraju tak było,jest i będzie.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic 178.235.62.*** 2020-05-16 11:28
      kolego lisek , zarówno ty i ja mamy w tej kwestii g... do powiedzenia
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-05-16 12:35
      Niestety tak. Podobnie jak z tym czy i ewentualnie ile przekazuje miasto na Radomiaka.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~stach 79.184.161.*** 2020-05-16 19:41
      anonim zapytaj pilkarzy, a im wiecej tu hejtu tym bardziej pilkarze pokaza klase, mowisz o sponsorach, najpierw dowiedz sie ile przekazuja pieniedzy na klub. Zaden z nich mowa o tych wiekszych zewnetrznych nie daje wiecej niz 500 tys. rocznie,Na pierwszy rzut oka wydaje sieze to takie proste, a w rzeczywistosci nie wszyscy moga byc prezesami. A dopytywanie siei wnikanie w finanse spolki sa nie fair.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ona 79.184.161.*** 2020-05-16 19:42
      tumanie pilkarze dostali juz kase za awans nie sie plotek
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ona 79.184.161.*** 2020-05-16 22:12
      nie jest to prywatna społka tylko zoo z zapisem ze wszystkie dochody i zyski przekazywane sa na dzialalnosc statutowa czyli tutaj stricte sportowa i nie myl pojec pisiorze
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Level 99 104.248.132.*** 2020-05-17 07:56
      "Nie jest to prywatna spółka, tylko zoo" - samozaoranie.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.191.191.*** 2020-05-17 08:06
      jeśli prywatna nie musi ujawniać sytuacji finansowej, nie musimy ich audytować tylko dlaczego płacimy pensje grajków ??? o raz ile ją kosztuje wynajem stadionu i obiektów treningowych MOSiR ??? strasznie elsatyczne te interpretacje, jak bierzemy to urzyteczność publiczna jak trzeba sie pokazac to tajemnica organizacji
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.191.191.*** 2020-05-17 08:07
      oj ale wielbłądy,
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 79.191.191.*** 2020-05-16 21:37
    a gdzie eksluzywne wywiady z tymi którym Radomiak nie zapłacił, kiełbaska w strefie vip ważniejsza ???/ dziennikarze
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 192.38.142.*** 2020-05-15 21:35
    Prezes za miejskie pieniądze. Równie dobrze prezesem mogłaby być pani Jadzia sprzątaczka z urzędu miejskiego. Złotousty pan Sławek a piniedzy ni ma i nie będzie jak mawiał klasyk.
    • 59%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~ONa 188.146.99.*** 2020-05-16 10:21
      Weź człowieku zbastuj i nie promuj, jakie miejskie pieniądze, stypendia trafiają bezpośrednio na konto zawodników, ale Ty nie masz o tym pojęcia i tylko co umiesz to trolowac. A gdzie koszty wyjazdu na mecze hotele wyżywienie, sprzęt sportowy, transport, itd, w sumie to koszty ok 1 mln zł. Uważasz że to też miasto płaci? Ale Co tu się dziwić, ta pisowska machina tylko nawołuje do nienawiści obrażania i lekceważenia ludzi. Przykład idzie z gory
      • 55%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Edd 5.173.156.*** 2020-05-16 12:41
      No właśnie pewnie koło tej kwoty były zaległości :)
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 213.83.133.*** 2020-05-16 19:34
      a gdzie idzie kasa od sponsorów? od ligi ,od telewizji ??? do kieszeni Sławka !
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Mi(r)co 178.235.189.*** 2020-05-15 21:25
    Mam jedno zasadnicze pytanie do Pana prezesa. Ile własnych pieniędzy przeznaczył na Radomiaka? Znając życie nie odpowie bo to tajemnica handlowo-panstwowa
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.142.*** 2020-05-15 22:58
      Więcej pieniędzy w 4 lidze dodam swoich pieniędzy przeznaczył na klub Hernik i go uratował. Niż ten pożal się Boże prezesina wielki krętacz za miejską kasę,lanser telewizyjny.
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kibic 94.254.232.*** 2020-05-16 07:49
      Dokładnie tak Hernik to był prezrs
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.191.191.*** 2020-05-16 08:28
      Radomiakiem powinien zarządzać Hernik z Windorem, a dyrektorem sportowym Jacek kacprzak, nie zapomnę Wam panowie tfu sędziowie jak nie zatrudniliście Jacka bo chciał swojego asystenta Waszym zdaniem Loczek był nie do ruszenia, a potem za grubą kasę przyszedł Liczka z synem zajął apartament w Aviatorze dużo zarobił nic wielkiego nie zrobił, dało się ???
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |