0:1
(0:0)

KONIEC MECZU!!! Trzecie zwycięstwo z rzędu Zielonych stało się faktem!

93'

Dużo emocji pod koniec meczu. Strzał głową z bliska Kopacza, ale tuż ponad poprzeczką!

Cele - Łukasik

91'

Super interwencja Majchrowicza po strzale Gruzina!

Sędzia doliczył 3 minuty!

90'

Woźniak lewą nogą, ale obok lewego słupka!

90'

Świetnie Rossi, który wybił piłkę do której zmierzał Jach!

Będzie ejszcze jedna zmiana w Radomiaku. Szykuje się Łukasik

Spieszy się lubinianom

89'

Uderzał Alves , ale i jego uderzenie zablokowane!

88'

Strzał Pika zablokowany, i jest rzut rożny i trochę oddechu

86'

Radomianie, co widać teraz liczą na grę z kontry

Strata Cele i kontra Zagłebia. Na szczęście Pik zatrzymał ich akcję

84'

Chwila oddechu, bo rywale radomian niedokładnie rozegrali piłkę

Rozpaczliwie bronią się Zieloni

83'

Dolezal - Kobusiński

Pik i Feliks na murawie. Zmienili Machado i Mauridesa

Rzuciło się do ataków Zagłębie. Jest róg

Niespodziewany zwrot akcji w Lubinie. Raphael Rossi znalazł się w polu karnym i wykorzystał dośrodkowanie, zamieniając je na gola!!!

77'

Raphael Rossi!

76'

Dwa strzały Radomiaka w odstępie kilkunastu sekund. Najpierw uderzenie Cele zablokował Jach, a uderzenie Nascimento wybronił Bieszczad

4908 widzów ogląda mecz z Lubinie

73'

Gospodarze mogą mówić o sporym pechu, bo zmierzającą do bramki futbolówkę na róg wybił Nascimento!

Semedo wybija na róg. Kolejny korner dla gospodarzy...

72'

Strzał z dystansu Giorbelidze, ale po nodze Alvesa. Będzie róg

71'

Świetny powrót Abramowicza, który wyprzedził Caprindashviliego

70'

Dośrodkowanie i pewna interwencja Majchrowicza

69'

Zakotłowało się w polu karnym radomian, ale defensorzy wybijaja futbolówkę na rzut roźny

Kapitanem po zejściu Leandro został Cichocki

66'

Lenadro - Semedo

65'

To czwarta żółta kartka Portugalczyka w sezonie i nie zagra on z Koroną Kielce!

Nascimento

62'

Starzyński - Gaprindaszwili

61'

Fatalnie przestrzelił Machado! Pomocnik otrzymał podanie od Alvesa, ale z najbliższej odlełości strzelił wysoko ponad poprzeczkę!

59'

Trwa atak radomian. Dośrodkowanie Abramowicza zablokowane przez defensora Zagłebia i róg

57'

Dośrodkowanie Leandro, ale Maurides uprzedzony w polu karnym

56'

Potężne uderzenie z ostrego kąta Leandro, ale wprost w interweniującego Bieszczada!

55'

Kontratak Miedziowych, jednak Grzybek wyprzedził Dienga i był przez niego faulowany

54'

Daleki wrzut Abramowicza, ale bez strzału

Leandro naciskał Łakomego i tylko aut

Makowski w walce o piłkę przewrócił w polu karnym Cele, a ten padł, jednak o kanrym nie mogło byc mowy

50'

Uderzenie z dystansu Starzyńskiego, ale wysoko ponad bramką

49'

Powinno być 1:0 dla Zagłębia, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił Cichocki, wyręczając Majchrowicza!

47'

Rzut rożny dla Zagłębia

Od początku drugiej części śmielej atakują miejscowi

W obu drużynach bez zmian

Sędzia Lasyk rozpoczął 2 połowę

Koniec 1. połowy

45'

Pierwszy celny strzał na bramkę Bieszczada, ale uderzenie Mauridesa z około 40 m., nie miało prawa zaskoczyć golkipera

44'

Strzelał zza pola karnego makowski, ale trafił w Dolezala...

43'

Dośrodkowanie Starzyńskiego, ale piłka w dłoniach Majchrowicza

42'

Maurides złapany na spalonym

40'

Brawo Majchrowicz! Tym razem golkiper ubiegł Dienga, który był w doskonałej sytuacji do zdobycia gola

Radomiak wciąż bez celnego uderzenia na bramkę

38'

Bieszczad starł się w polu karnym z Leandro. Ucierpiał ten drugi, ale kapitan jest juz gotowy do gry

Przypadkowy faul Alvesa w środku pola

35'

Kolejna ofensywna akcja gości, ale dośrodkowanie Grzybka wyłapał Bieszczad

33'

Będzie kolejny stały fragment gry dla Zielonych, bo Starzyński faulował Nascimento. Piłka ustawiona tym razem przy linii bocznej

32'

Teraz akcja pod drugą bramką, ale źle rozegrany rzut wolny gości

31'

Zdrzemnął się Abramowicz. Zza niego wybiegł Woźniak i strzelił futbolówkę w bramkę, ale tam świetnie interweniował Majchrowicz! Pierwszy celny strzał na bramkę w meczu!

30'

Dośrodkowanie Alvesa na głowę Abramowicza, ale ten źle trafił w futbolówkę

Faul na Machado

29'

Łakomy przewrócił się w polu karnym, ale upadł bez pomocy rywala

28'

Ładna akcja Zielonych lewym skrzydłem , ale w porę piłkę wybili lubinianie

25'

Dwójkowe rozegranie Alves - Leandro, ale dośrodkowanie kapitana zbyt mocne

24'

Strzał lewą nogą Alvesa zza pola karnego, ale piłka trafiła w obrońcę. Będzie korner

21'

Niewiele dzieje się na boisku. Wciąż obie drużyny bez celnego strzału na bramkę

15'

Kolejne przewinienie, ale tym razem na murawie leżał Łakomy

14'

W tej chwili w Lubinie zupełnie inna pogoda, aniżeli w Radomiu. Tu, da się oddychać i jest około 18 stopni Celsjusza...

Obaj trenerzy wciąż przy linii boiska i na stojąco obserwuja pojedynek

13'

Niedokładne podanie Rossiego do Alvesa i piłka na aucie

11'

Machado upadł po starciu z Kopaczem. Na szczęście obyło się bez pomocy medycznej

10'

Alves w polu karnym, ale zamiast strzelać, to próbował podawać...

9'

Pierwszy rzut rożny. Wykonuje go Alves

3'

Potężny strzał zza pola karnego Starzyńskiego i piłka trafia w poprzeczkę!

1'

Nieudane dośrodkowanie z wolnego w wykonaniu Starzyńskiego

To jest trzecie napomnienie stopera w sezonie

1'

55 sekunda i niepotrzebny faul po stracie. Żółta kartka dla Cichockiego

Zaczynamy!

Czy uda im się wygrać po raz trzeci z rzędu...?

Goście rozpoczną mecz

Już słychać z trybun głośne - Radomiak Radom!

Kapitan Leandro wyprowadził zespół. Radomiak w jednolitych Zielonych strojach, a Zagłebie na pomarańczowo

Dziś z wysokości trybun Zielonych dopingować będą kibice z Radomia w liczbie około stu...

W ostatnim meczu w Lubinie Radomiak wygrał 2:0!

Mecz poprowadzi Piotr Lasyk, który wyprowadza obie jedenastki na płytę boiska

Zieloni bez zmian w składzie w porównaniu do meczu z Lechią, co oznacza, że bez młodzieżowca w składzie

Radomiak: Majchrowicz – Grzybek, Rossi, Cichocki, D. Abramowicz – Cele, Nascimento – Alves, Machado, Rossi Pereira (C) – Maurides.

Skład Zagłębia: Bieszczad – Woźniak, Kopacz (C), Jach, Giorbelidze – Makowski, Łakomy – Chodyna, Starzyński, Dieng – Doležal.