Zamłynie Kombud nie zwalnia tempa. Wyjazdowy remis Radomiaka II

W pierwszej połowie, nieco lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy z Radomia. Podopieczni Jarosława Czupryna stworzyli kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia, ale zawodziła skuteczność. Z kolei miejscowi w tej części pokusili się o dwa strzały z dystansu, ale z ich obroną nie miał problemów Mateusz Kryczka.

Po zmianie stron nastąpił zryw Podlasia. Wystarczył kwadrans, by miejscowi stworzyli pięć sytuacji bramkowych, ale wykorzystali tylko jedną. Po zagraniu piłki ręką w polu karnym Zielonych, arbiter podyktował jedenastkę, a tę na gola z niemałymi problemami zamienił zawodnik Podlasia. Jego strzał wyczuł Kryczka, ale piłka po dłoniach ostatecznie wpadła do siatki.

W 74. minucie padł gol wyrównujący stan gry. Wprowadzony na boisko kilkanaście minut wcześniej Jarosław Wieczorek, wykorzystał podanie od Łukasza Wiecha i strzałem z pierwszej piłki ustalił wynik meczu.

- Fajny piłkarski mecz. Było dużo sytuacji do strzelenia bramek z obu stron. Wynik jest sprawiedliwy, ale zarówno nam, jak i gospodarzom zależało na zwycięstwie, a więc niedosyt pozostał – ocenił mecz Jarosław Czupryn, trener Radomiaka II.

Podlasie Sokołów Podlaski – Radomiak II Radom 1:1 (0:0)

Tymczasem w Radomiu doszło do pojedynku Zamłynia Kombud z KS Warka. Podopieczni Marcina Sikorskiego chcieli wykorzystać atut własnego boiska, na którym we wcześniejszych sześciu meczach uzyskali komplet punktów!

Już w 13. minucie prowadzenie objęli przyjezdni, ale to tylko zmotywowało radomian do działania. Od 15. do 32. minuty beniaminek trzykrotnie kierował futbolówkę do bramki Warki, pewnie prowadząc do przerwy.

Po zmianie stron gra się zaostrzyła. Już od 49. minuty Zamłynie grało w osłabieniu. To jednak wcale nie przeszkadzało miejscowym w konstruowaniu akcji. Po jednym z ataków Mateusz Kubica zdobył czwartego gola. Dopiero wtedy mocniej zaatakowali piłkarze z Warki. Efektem były dwa gole, ale na więcej już radomianie swoim przeciwnikom nie pozwolili.

Zamłynie Radom – KS Warka 4:3 (3:1)

Pozostałe wyniki 12. kolejki IV ligi:

Mazowsze Grójec – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1, Oskar Przysucha – Wilga Garwolin 5:1, Hutnik Huta Czechy – Mszczonowianka Mszczonów 1:4, Tygrys Huta Mińska – Pilica Białobrzegi 1:3. Mecz Pogoń II Siedlce vs Proch Pionki 1:4.