Czwórka przegrała z wyżej notowanym rywalem

Piłkarki Czwórki Radom przegrały z liderem grupy południowej I ligi - Czarnymi Sosnowiec 1:5. Radomianki zagrały ambitnie, a o porażce zadecydowały błędy indywidualnie.

Pierwszy kwadrans gry to walka głównie w środku pola. Potem oba zespoły stworzyły sobie sytuacje strzeleckie, ale nie potrafiły zdobyć bramek. Gra była nieco nerwowa. Aż do 37 minuty, kiedy to debiutująca w barwach Czarnych Patrycja Matla otworzyła wynik spotkania. Druga połowa nie rozpoczęła się dobrze dla gospodyń. Już trzy minuty po wznowieniu gry ładnym strzałem popisała się Marlena Konieczna podwyższając na 2:0. Odpowiedź Czwórki była błyskawiczna. Radomianki przeprowadziły szybką akcję zakończoną golem Eweliny Nowakowskiej. Potem strzelały już tylko przyjezdne, które zaaplikowały ekipie z Radomia jeszcze trzy bramki.

Na inaugurację rundy wiosennej Czwórka przegrała wysoko, choć należy zaznaczyć, że podopieczne trenerów Marcina Brodeckiego i Wojciecha Pawłowskiego grały z liderkami grupy południowej i zaprezentowały się nieźle, a bramki traciły głównie po indywidualnych błędach.

Czwórka Radom - Czarni Sosnowiec 1:5 (0:1)
Bramki: Nowakowska 49' - Matla 37', 57', Konieczna 48', Warunek 52', Gębka 63'

Czwórka: Koźlińska (Żarłok 74') - Sławińska (Jaworska 38'), Konicka (Stefańska 70'), Herman, Chrzanowska, Michałowicz, Cieśla (Molenda 58'), Zielińska, Płóciennik (Szymańska 70') Nowakowska